Trash talking w kobiecym MMA! Bueno Silva w mocnych słowach o byłej mistrzyni UFC!

Wydawać by się mogło, że trash talking to domena głównie mężczyzn. Jednak w kobiecym MMA też czasami wygląda ostro. Oczywiście w tym zakresie najlepsza była Joanna Jędrzejczyk, która na długo przed pojedynkiem potrafiła wejść rywalkom do głowy. Teraz chyba szykuje się jej godna następczyni, Mayry Bueno Silva, ponieważ w mocnych słowach wypowiedziała się o byłej mistrzyni Ultimate Fighting Championship.

Mayra Bueno Silva będzie walczyć o pas mistrzowski wagi koguciej dywizji kobiet na jednej z gal organizowanych przez największą federację MMA. Dokładniej mówiąc, 20 stycznia 2024 roku na UFC 297 zmierzy się z Raquel Pennington. Mayra Bueno Silva to obecnie czołowa pretendentka do tytułu mistrzowskiego tej kategorii wagowej. Jeśli w dodatku uda jej się pokonać rywalkę w styczniowej walce, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że kolejne starcie będzie z byłą mistrzynią tej dywizji – Julianną Peną.

I właśnie o Juliannie Penie, Bueno Silva wypowiedziała się w dość mocny sposób. Miało to miejsce podczas jej gościnnego występu w programie The MMA Hour. Wówczas zawodniczka odniosła się do zarzutów stawianych w jej kierunku przez Juliannę Penę. Była mistrzyni wagi koguciej UFC twierdzi bowiem, że Mayra Bueno Silva oszukuje kibiców i innych sportowców, stosując dodatkowe środki w czasie przygotowań do walk. Zarzuciła jej również problemy psychiczne.

Prawda jednak wygląda zupełnie inaczej, ponieważ 32-letnia Brazylijka uzyskała zgodę na przyjmowanie leków przeciwko ADHD. Terapię stosowała przez około cztery miesiące i w tym czasie nie miała żadnych problemów z USADĄ, czyli United States Anti-Doping Agency. To amerykańska organizacja pozarządowa odpowiedzialna za wdrożenie procedur antydopingowych oraz ich przestrzeganie w USA. 

Teraz Mayra Bueno Silva odniosła się do tamtych słów i jej wypowiedź naprawdę była mocna. Można było usłyszeć, że Brazylijka zabije Julianne i że nie jest dobrym człowiekiem, skoro zaczyna mówić o zdrowiu psychicznym.

Czytaj również:  Krzysztof Głowacki we freakach? Całkiem możliwe!