Tragiczna wiadomość ze świata MMA. Nie żyje Rafał Moks.

Jeszcze kilka dni temu, na łamach portalu MMA24.pl padła informacja o śmierci Anthony’ego Johnsona. Dziś jednak mamy równie smutne wieści, ponieważ zmarł tym razem Polski zawodnik, Rafał Moks.

Informacje na ten temat pojawiły się dzisiejszym popołudniem. Informację do mediów przekazał za pomocą Twittera sam Maciej Turski.

Rafał Moks miał zaledwie 36 lat. Walkami zawodowo zajął się w 2007 roku. Zaledwie trzy lata po swoim debiucie, sięgnął po pas mistrzowski, w kategorii średniej, dla organizacji M-1 Global.

Dodatkowo, miał swoją przygodę w KSW, która trwałą od 2011 do 2016 roku. Dla KSW stoczył osiem walk, z których cztery udało mu się wygrać.

Rafał Moks zasłynął z doskonałych skrętówek i gilotyn. Techniki na tamte czasy robiły wielkie wrażenie i wyróżniały go, jako zawodnika. Ostatnia jego walka miała miejsce właśnie w 2016 roku, gdzie przez niejednogłośną decyzję, pokonał Roberta Radomskiego.

Zawodnik od tego czasu postanowił odpuścić sport. Jednak miał powrócić jeszcze na gali KSW 66, jednak jego plany pokrzyżowała poważna kontuzja.

Poniżej potwierdzenie informacji z profilu Macieja Turskiego:

Czytaj również:  Rozgrzewka przed WOTORE 6 już dzisiaj!