Tommy Fury twierdzi, że Jake Paul po walce z nim, przestanie boksować!

Walka pomiędzy Tommym Furym a Jakiem Paulem zbliża się coraz to większymi krokami. Skutkiem tego, wokół walki zaczyna się robić coraz bardziej gorąco. Dziś swoją wypowiedź umieścił Tommy Fury w której poinformował swojego przeciwnika, że odechce mu się boksowania, po walce z nim.

Walka Tommy Fury kontra Jake Paul odbędzie się już w ten weekend. Wydarzenie będzie miało miejsce podczas gali bokserskiej, która odbędzie się w Diriyah w Arabii Saudyjskiej. Pojedynek obu zawodników będzie transmitowany w formie PPV, na całym świecie.

Pojedynek obu zawodników został ustalony na 8 rund, natomiast zawodnicy muszą mieścić się w limicie wagowym, do 185 funtów.

Jako że walka jest coraz bliżej, zawodnicy zaczynają podkręcać wydarzenie medialnie. Tommy Fury jest bardzo pewny siebie i twierdzi, że wybije z głowy swojemu przeciwnikowi boksowanie.

Dodatkowo, Anglik stwierdził że jest bardzo dobrze przygotowany. Co prawda nie chce on podawać szczegółów odnośnie kwestii sparingowych, jednak jego przeciwnicy stosują brutalny i brudny boks, więc jest on przygotowany na wszystko!

Czytaj również:  Czy Anderson Silva zanurkował w walce z Jake’m Paulem? Sprawdziliśmy to na video!