Tomek Olejnik – kim jest i z kim może zawalczyć?

Tomek Olejnik urodził się w 1999 roku. Popularność zyskał nagrywając filmy wraz z Kruszwilem i Kamerzystą na popularną platformę YouTube. Co szczególnie interesujące, w swoich materiałach występował jako służący, co do dziś uznawane jest za największe upokorzenie. Kim jest ten młody mężczyzna i z kim w najbliższej przyszłości może zawalczyć? Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej o Tomaszu Olejniku.

Kto to jest Tomek Olejnik

Tomek Olejnik to znany youtuber. Działalność w sieci rozpoczął w 2019 roku, czyli stosunkowo niedawno, jednak to nie przeszkodziło mu zdobyć 193 tysięcy użytkowników. Publikowane przez niego materiały liczą sobie od kilku do nawet kilkuset wyświetleń. Mężczyzna aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 317 tysięcy osób. Choć liczby te, na tle pozostałych postaci medialnych mogą się wydawać niewielkie, to z pewnością zapewniły odpowiednie zainteresowanie, które pozwoliło mu dołączyć do świata freak fightów.

Młody youtuber pochodzi ze Szczecina i właśnie w tym mieście mieszka. Mężczyzna chroni swoją prywatność, dlatego jego portale społecznościowe są prywatne. Być może ma to związek z faktem, że Tomasz Olejnik ma znacznie więcej przeciwników niż przychylnych mu, wiernych fanów.

W kwietniu 2022 roku Tomasz Olejnik poinformował media i swoich fanów informację, że kupił organizację Royal Division. W swojej wypowiedzi podkreślał, że pragnie zapewnić prawdziwe freak fightowe show. Niestety również jego debiut nie okazał się pomocny dla federacji. Mężczyzna wpadł na niecodzienny pomysł, w którym to zawodnicy mieliby zawalczyć w opaskach na oczy. Zaledwie po czterech miesiącach młody youtuber potwierdził, że jego współpraca z Royal Division została uznana za zakończoną. Kontrowersje wokół nieudanego przedsięwzięcia sprawiły, że Tomasz Olejnik dziś niechętnie wspomina przygodę z federacją.

Tomasz Olejnik – Debiut w Fame MMA

Rosnąca popularność Tomasza Olejnika i kontrowersje wokół jego osoby sprawiły, że mogliśmy oglądać jego walkę już podczas 5 gali organizowanej przez federację Fame MMA. Wówczas mężczyzna stanął do walki z Dawidem Malczyńskim, z którym był w otwartym konflikcie. Jeszcze zanim doszło do walki, mężczyźni wdali się w bójkę na parkingu, jednak szybko zostali rozdzieleni. Mimo wcześniejszych pogróżek, Olejnik nie podołał w walce i już w 44 sekundzie pierwszej rundy dał się pokonać rywalowi.

Czytaj również:  Słynne już zatrzymanie Tysona

Kolejna walka, w której Olejnik stanął do naprzeciw Mariusza „Hejtera” Słońskiego również zakończyła się nie po myśli młodego youtubera. Tym razem Olejnik poddał się w walce.

Tomasz Olejnik – Występy w Prime Show MMA

Niepowodzenie w Fame MMA sprawiło, że Tomasz Olejnik zdecydował się przejść do innej organizacji. W październiku młody youtuber stoczył swoją pierwszą walkę podczas 3 gali Prime Show MMA. Wówczas w oktagonie spotkał się z Mikołajem „Vandalem” Rdzankiem. Niestety również tutaj nie udało mu się zakończyć walki sukcesem i już w pierwszej rundzie dał się pokonać poprzez nokaut techniczny.

Dopiero w trakcie kolejnej walki, podczas 4 gali Prime Show MMA Tomaszowi Olejnikowi udało się odnieść sukces. Niestety zdaniem wielu nie był on imponujący. Podczas gali w oktagonie stanęli dwaj zawodnicy, określani przez publikę mianem „przegrywów”. Patryk „Robalini” Śliwa, podobnie, jak Tomasz Olejnik nie miał na swoim koncie imponujących zwycięstw.

Podczas tej walki zdecydowanie lepszy okazał się Olejnik. Jego przeciwnik starał się już w pierwszej akcji obalić rywala, jednak nie udało mu się to. Co więcej, po licznych ciosach w głowę od Olejnika, Robalini padł na matę, gdzie pod naporem ciosów Olejnika został znokautowany decyzją sędziów.

Czy i z kim zawalczy Tomek Olejnik?

Nie da się ukryć, że obecna kariera Tomasza Olejnika nie wygląda imponująco. Dlatego ciężko stwierdzić, czy jeszcze dojdzie do walki z jego udziałem. Mężczyzna jest osobą medialną, która ma zdecydowanie więcej przeciwników niż wiernych fanów. Takie emocje wokół jego osoby mogą sprawić, że organizacje jeszcze zdecydują się na jego udział w walce.

Być może kolejne spotkania odbędą się na zasadzie rewanżu. Jeżeli tylko Olejnik zadba o poprawę swojej kondycji i umiejętności technicznych, to takie rozwiązanie miałoby sens.

Czytaj również:  Czy i gdzie zawalczy Ewa Brodnicka?

Obecnie Tomasz Olejnik jest jednym z najsłabszych zawodników walk freak fightowych. Z pewnością nie stanie do rywalizacji z topowymi zawodnikami.

Tomaszowi Olejnikowi zależy na tym, żeby na stałe wejść do świata walk freak fightowych. Z pewnością jeszcze nie raz zrobi się o nim głośno. Mężczyzna nie poddaje się w swoich działaniach i twardo prze do przodu. Co prawda, działania te nie są w pełni skuteczne, jednak na pewno swoją wytrwałością sporo osiągnie. Jeżeli dodatkowo połączy swoją motywację z intensywnymi treningami, to będzie w stanie osiągnąć naprawdę wiele. Póki co, nawet jego sylwetka wskazuje, że do dotychczasowych walk nie przygotowywał się z należytą starannością. Być może to się jeszcze zmieni. Obecnie nie ogłoszono kolejnej walki z udziałem Tomasza Olejnika. Jeżeli już teraz będzie się przygotowywał do walki, będzie mógł osiągnąć naprawdę wiele.