Tomasz Sarrara zawalczy z Michałem Pasternakiem!

Federacja High League sprawiła nie lada niespodziankę wszystkim fanom sportów mieszanych. Jak twierdzą sami zawodnicy, na ostatni moment została dopięta ich walka. Skutkiem tego, zobaczymy w klatce Tomasza Sarrarę wraz z Michałem Pasternakiem. Aby szanse były wyrównane dla obu zawodników, walka będzie w boksie, lecz w małych rękawicach. Ma to sprawić, aby sam pojedynek był przystępny dla każdego widza. Zapraszamy!

Wczorajsza konferencja przed galą High League 7, zaczęła się od wielkiej bomby informacyjnej. Mianowicie, Tomasz Sarrara dołączył do High League, aby zawalczyć z Michałem Pasternakiem. Co ciekawe, kilka godzin wcześniej, federacja KSW poinformowała o tym, że Tomasz Sarrara nie jest już zawodnikiem tej federacji. Zapewne zabieg został wykonany po to, aby nie łączyć już postaci Tomka Sarrary z federacją KSW. Jak wiadomo, federacja KSW nie jest za galami freakowymi, natomiast tego typu oświadczenia, na ogół nie padają za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niemniej jednak, federacja High League zyskała bardzo dobrego sportowca, który nie boi się wymian i który da widzom wielkie emocje. Podobnie jak Michał Pasternak, który jeszcze kilka dni temu, miał okazję walczyć z Piotrkiem Szeligą, na gali FAME 18. Jak wiadomo, Michał nie doznał większych obrażeń w swoim pojedynku, skutkiem czego kwalifikuje się do tego, aby toczyć bój z Tomkiem Sarrarą, już 17 czerwca.

Warto wspomnieć, że Tomasz Sarrara to mistrz K1, z kolei Michał Pasternak to wirtuoz w MMA. Aby ich szanse były wyrównane, trzeba było znaleźć odpowiednią kategorię, w której obaj mogą powalczyć o zwycięstwo. Jako że obaj panowie walczą w kategorii ciężkiej, boks w małych rękawicach okazał się najlepszym rozwiązaniem, dla obu stron. Skutkiem tego, szanse zawodników są dość wyrównane, choć bukmacherzy już teraz wskazują na wygraną Tomka Sarrary.

Czytaj również:  Marcin Najman komentuje walkę wieczoru na PGE Narodowym!