Tomasz Sarrara mocno na temat Pudzianowskiego!

Czyżby na horyzoncie KSW była kolejna walka do stoczenia? W ostatnim wywiadzie dla FanSportu, Toamsz Sarrara postanowił wypowiedzieć się nieco kąśliwie, na temat Mariusza Pudzianowskiego. Czy więc na horyzoncie szykuje się nam walka obu zawodników KSW? Bardzo możliwe!

Zestawienie Sarrara – Pudzianowski byłoby zdecydowanie porywające dla kibiców, dlatego trudno odbierać ostatnie słowa Tomasza Sarrary, jako przypadkowe. Tomasz Sarrara postanowił wypowiedzieć się szeroko na temat Mariusza Pudzianowskiego, punktując jego słabe strony.

W ocenie Tomasza Sarrary, Mariusz Pudzianowski nie radzi sobie w pojedynkach, które nie idą pod jego dyktando. Tomasz Sarrara zwrócił uwagę, że we wszystkich walkach, w których Mariusz Pudzianowski był bity, nie powracał do pojedynku i nie wygrywał takich starć. W jego ocenie, kiedy Mariusz Pudzianowski wie że wygra, po prostu wygrywa. Natomiast kiedy wie, że przegra, poddaje się.

Zawodnik KSW ocenił także zestawienie Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Według niego, jest to bardzo ciekawe zestawienie, w którym Artur Szpilka ma swoje szanse, jeśli tylko dobrze trafi Mariusza Pudzianowskiego. Dodatkowo, Tomasz Sarrara również ocenia, że jeśli Artur Szpilka zawalczy w swoim stylu i z taką siłą, jaką ma w ręce, to Mariusz Pudzianowski znów znajdzie się w tarapatach i może poddać się w kolejnej walce, oddając ją Szpilce.

Jednak jeśli to Mariusz Pudzianowski doprowadzi do obalenia, Arturowi Szpilce nie będzie już dane wstać, ze względu na różnicę gabarytów i przewagi siły w mięśniach, którą mają obaj zawodnicy.

Czytaj również:  Daniel Omielańczuk znów ostro odpowiada Denisowi Załęckiemu!