Tomasz Sarara powraca do klatki KSW za miesiąc!

Już 22 kwietnia, Tomasz Sarrara powróci do klatki KSW. Zmierzy się on z Errolem Zimmermanem, czyli równie doświadczonym kickboxerem, który będzie jego najbliższym rywalem. Obaj zawodnicy są utytułowani w tym kontekście, dlatego walka zapowiada się niezwykle ciekawie. Przypominamy bowiem, że Tomasz Sarrara jest najlepszym polskim kickboxerem, natomiast Errol Zimmerman jest światowej klasy zawodnikiem kickboxingu.

Tym razem, holenderski kixkboxer będzie chciał skutecznie rozpocząć swoją przygodę w klatce MMA. Z kolei Polak będzie szukał swojej drugiej wygranej, również w formule MMA. Dlatego też, ten pojedynek zapowiada się niezwykle interesująco, ponieważ dwóch zawodników, którzy dzielą tą samą dyscyplinę, będą mogli wplatać różne techniki w mieszanych sztukach walk, do których dojdzie już w ten weekend.

Bukmacherzy już wystawili kursy jednocześnie określając faworyta jako Tomasza Sarrarę. Bez wątpienia to Polak będzie bardziej nastawiony na wygraną jednak musi być tym razem zdecydowanie bardziej czujny w klatce i uważać na ataki Zimmermana, który z pewnością będzie przygotowany dobrze na naszego zawodnika.

Czytaj również:  Dariusz Michalczewski chciał pobić Cristiano Ronaldo? Jerzy Dudek wyjaśnia!