Tomasz Sarara mógł zawalczyć z Don Diego!

W ostatnim wywiadzie udzielonym dla FanSportu, Tomasz Sarara przyznał, że był przymierzany do walki z Mateuszem „Don Diego’ Kubiszynem. Walka miałaby oczywiście odbyć się na gali Clout MMA, która została dopiero co, zapowiedziana.

Fani po tej informacji, bardzo mocno ruszyli w sekcjach komentarzy stwierdzając, że bardzo szkoda, iż do pojedynku między dwoma zawodnikami Clout MMA nie doszło. Sam Tomasz Sarara uważa, że jego walka z „Don Diego”, byłaby zdecydowanie widowiskowa i również sportowo, stałaby na bardzo wysokim poziomie.

Z tego co powiedział Tomasz Sara wychodzi na to, że walka nie dojdzie do skutku, przez przyczyny niezależne od samych zawodników, którzy rzekomo, chętnie zawalczyliby ze sobą, w klatce. Można więc spodziewać się, że do walki nie doszło w wyniku ostatnich problemów federacji High Laegue, dla której przecież Mateusz Kubiszyn walczył.

Mogło pójść o to, że sam zawodnik nie chciał wiązać się z nową federacją, chcąc odczekać i zobaczyć, czy będzie ona w stanie utrzymać się na rynku. Są to jednak tylko domysły i na ten moment, nie mamy żadnej informacji od samego „Don Diego”.

Natomiast cały wywiad z Tomaszem Sararą, jest dostępny poniżej:

Czytaj również:  Martin Lewandowski mówi, jakiego freaka widziałby w KSW!