Tomasz Sarara i jego nowa federacja sportów walk!

Strike King League – tak będzie nazywać się nowa federacja sportów walk, której właścicielem będzie między innymi, Tomasz Sarrara. Wraz z Bartoszem Batrą, otwierają oni nowy projekt, który na rynku ma nieco przetasować karty i znaleźć swoje miejsce, wśród innych federacji freak fightowych i sportowych. Tomasz Sarrara w długim wywiadzie udzielonym dla fansportu podzielił się doniesieniami z kuluarów, odnośnie swojego nowego przedsięwzięcia. Sprawdźcie sami!

Tomasz Sarrara przez wiele lat udzielał się sportowo. Następnie zaliczył krótki epizod w świecie freak fightów. Jednak jak widać, swój czas zamierza realizować od teraz, w zupełnie nowy sposób. Federacja Strike King League jest bowiem nowym projektem Tomasza Sarrary, na którym z pewnością będzie skupiał się w najbliższym czasie.

Co wiadomo na ten temat o Strike King League? Między innymi to, że będzie to federacja sportowa, która będzie skupiać w sobie wyłącznie pojedynki na zasadach K-1, w małych rękawicach. Jak dobrze wiemy, Tomasz Sarrara jest uznanym sportowcem, wywodzącym się właśnie z K-1. Skutkiem tego, jest to jemu najbliższa forma sportów uderzanych.

Oprócz tego wiemy już, że Strike King League będzie skupiać w sobie zawodników, którzy będą walczyć w formie turniejowej, o kwotę 100 tysięcy złotych.

Więcej na temat projektu dowiecie się poniżej:

Czytaj również:  Czy Michał Pasternak nie dostał pełnej wypłaty za Cave MMA?