Tomasz Narkun zawalczy z byłym przeciwnikiem Denisa Załęckiego!

Tomasz Narkun

Tomasz Narkun powraca do klatki. Tym razem, popularny „Żyrafa” zawalczy na gali Seaside Battles MMA 4. Jest to niszowa gala, która odbędzie się 1 grudnia, w Płotach. Oczywiście Tomasz Narkun zawalczy w main evencie. Jego przeciwnikiem będzie Jussi Halonen, który w przeszłości uległ Denisowi Załęckiemu. Sprawdźcie sami!

Jussi Halonen zdecydowanie nie należy do rywali, którzy mogliby zagrozić Tomaszowi Narkunowi. Jednak nie można dziwić się temu doborowi, ponieważ włodarze gali z pewnością nie byli w stanie sprowadzić nikogo silniejszego, ze względu na ograniczenia finansowe, jakie ma dana federacja. Z pewnością sprowadzenie samego Tomasza Narkuna nie należy do tanich rzeczy, lecz dwóch zawodników o podobnych profilu, może być już wyzwaniem nie do przeskoczenia dla organizatorów.

Skutkiem tego, Tomasz Narkun powraca do klatki, w której prawdopodobnie uda mu się zgarnąć kolejny „scalp”, w postaci wygranej.

Jeśli chodzi o przeciwnika Tomasza Narkuna, warto wspomnieć jego walkę z Denisem Załęckim, która miała miejsce podczas gali EFM Show 2. Właśnie na niej, Fiński zawodnik uległ Denisowi Załęckiemu w zaledwie 2 minuty i 45 sekund. Denis Załęcki bez problemu pokonał wtedy swojego rywala. Jak będzie tym razem? Bardzo możliwe, że nokaut będzie jeszcze szybszy.

Film z tej walki dostępny jest poniżej:

Czytaj również:  Tomasz Narkun zapowiada powrót do UFC!