Tomasz Narkun zawalczy na gali Seaside BattleS Szczecin!

Tomasz Narkun jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy KSW. Niestety, ostatnie występy Tomasza Narkuna w tej organizacji nie okazały się trafione. Skutkiem tego, Tomasz Narkun zakończył kontrakt z federacją KSW i był wolnym zawodnikiem. Jednak nie na długo, ponieważ już w czerwcu, Tomasz Narkun powraca za pośrednictwem gali Seaside BattleS Szczecin, która zaprezentowała znanego, polskiego zawodnika mieszanych sztuk walk!

Kwestią czasu było to, jak Tomasz Narkun osiągnie porozumienie z jedną, z federacji mieszanych sztuk walk. Mało kto jednak mógł się spodziewać, że znany zawodnik MMA w Polsce, zwiąże się z taką federacją jak Seaside BattleS Szczecin, która dopiero co zaczyna działać na rynku. Będzie to jej trzecia odsłona, która nazwiskiem Tomasza Narkuna ma przyciągnąć wielu fanów MMA. Wydaje się, że będzie to zadanie o wiele łatwiejsze, ponieważ wielu z nas będzie chciało zobaczyć „Żyrafę” w nowej rzeczywistości.

Całe wydarzenie odbędzie się już 7 czerwca, w Amfiteatrze Szczecińskim. Zapowiada się ciekawa gala, tak więc pozostaje nam oczekiwać gorąco występu Tomasza Narkuna, który pierwszy raz zawalczy poza federacją KSW, po odejściu od niej.

Czytaj również:  Nie ma przeciwnika dla Krzysztofa Radzikowskiego!