Tomasz Narkun zawalczy na CAVEMMA 3?

Wydaje się, że właśnie do sieci trafił przeciek z main eventu gali CAVEMMA 3. Jeśli informacje potwierdzą się, w main evencie tej gali zobaczymy Tomasza Narkuna, który będzie miał okazję skrzyżować swoje rękawice z Adamem Kowalskim.

Jeśli nie wiecie kim jest Adam Kowalski, wystarczy spojrzeć poprzednie eventy CAVEMMA, w których Adam Kowalski brał udział. W ostatnim evencie CAVEMMA 2, brał on udział również w walce wieczoru, w której wystąpił z Michałem Pasternakiem. Jest to zawodnik MMA, który także dobrze znany jest fanom federacji FEN, której karty bardzo często zasilał Adam Kowalski.

Z kolei Tomasz Narkun szuka kolejnych wyzwań po to, aby odbudować swój rekord, który w ostatnim czasie, nie był najwyższych lotów. Trzeba jednak oddać uczciwie Tomaszowi Narkunowi, że ten mierzył się ostatnio z czołówką zawodników KSW, co jest warte uwagi. Teraz, kiedy Tomasz Narkun nie ma aktywnego kontraktu z KSW, toczy kolejne walki w innych federacjach, aby z walki na walkę, poprawić swój rekord.

Walka na CAVEMMA 3 i przeciwnik, wydaje się być dla Tomasza Narkuna również dobrym rozwiązaniem, ponieważ rekord 14-7 Adama Kowalskiego, nie jest zbytnio imponujący. Warto jednak oddać, że ten ostatnio poradził sobie w walce wieczoru CAVEMMA 2, podczas walki z Michałem Pasternakiem.

Poniżej wyciek walki, który trafił do sieci:

Czytaj również:  Tomasz Narkun zawalczy na gali Seaside BattleS Szczecin!