Tomasz Narkun zapowiada powrót do UFC!

Tomasz Narkun

W ostatnim programie MMA STUDIO, w którym udział brał Tomasz Narkun, nie zabrakło pytań o jego przyszłości. Jak stwierdził były już zawodnik KSW, liczy na wygrane, które otworzą mu drogę do UFC. Sam Tomasz Narkun przytoczył historię Jana Błachowicza, który również po trudnym okresie dołączył do UFC i wygrał swój pas!

Aktualna sytuacja Tomasza Narkuna nie jest najlepsza, jednak wcale nie należy do najgorszych. Od momentu odejścia od KSW, Tomasz Narkun wygrał jedną walkę, a jego przeciwnikiem był Antonio Zovak. Aktualnie, na drodze Tomasza Narkuna staje Adam Kowalski, z którym Tomasz Narkun zawalczy podczas CAVEMMA 3: Rave in the Cave, jeszcze w tym miesiącu!

Tomasz Narkun wybiega jednak o wiele dalej w przyszłość informując, że jego kolejna walka powinna mieć miejsce jeszcze w grudniu tego roku. Potem Tomasz Narkun celuje w UFC, które może otworzyć mu drogę do walki, o najwyższe cele.

Co więcej, jak twierdzi „Żyrafa”, w UFC zamierza wygrać kilka walk i zdobyć pas mistrzowski, najlepszej organizacji na świecie.

Czytaj również:  Conor McGregor nie zawalczy z Michaelem Chandlerem? Arman Tsarukyan wkracza do akcji!