Tomasz Narkun nie dla KSW!

Tomasz Narkun

Wydaje się, że dni Tomasza Narkuna w KSW są już ostatecznie policzone. Wszystko za sprawą ostatniego wywiadu, w którym wziął udział dyrektor sportowy KSW, Wojsław Rysiewski. W ostatnim wywiadzie dla FanSportu, udzielił on odpowiedzi na temat tego, czy Tomasz Narkun może jeszcze liczyć na angaż KSW. Sprawdźcie sami!

Sytuacja Tomasza Narkuna w KSW wydawał się przejściowa. Jednakże wiemy już, że dla byłego zawodnika KSW, zabraknie miejsca na kolejnych galach tej federacji. Dzieje się tak pomimo tego, że Tomasz Narkun wygrywa kolejne pojedynki, w mniejszych federacjach sportowych.

Do osoby Tomasza Narkuna odniósł się sam Wojsław Rysiewski, czyli dyrektor sportowy KSW. Według jego opinii, Tomasz Narkun prowadzi aktualnie inną drogę i wspólna przygoda z KSW, raczej już dobiegła końca i nie będzie mieć dalszej kontynuacji.

Patrząc na tak chłodną wypowiedź w stronę byłego zawodnika KSW można odnieść wrażenie, że Tomasz Narkun popadł w duży konflikt, ze swoją byłą federacją. KSW w przeszłości popadało już w takie konflikty, skutkiem czego wielu zawodników ponownie nie pojawiło się w federacji KSW. Dobrym przykładem jest postać Marcina Różalskiego, który swojego czasu miał głośny konflikt z Martinem Lewandowskim.

Czytaj również:  De Fries jednak może zawalczyć na narodowym?