Tomasz Hajto zawalczy z Jakubem Wawrzyniakiem?!

Jak podaje „Super Express”, Tomasz Hajto ma zawalczyć podczas gali Clout MMA 3, z Jakubem Wawrzyniakiem. Trzeba przyznać, że byłaby to hitowa walka. Na ten moment nie jest ona jednak potwierdzona przez samych włodarzy, tak więc zapewne chwilkę przyjdzie nam poczekać na potwierdzenie tej informacji.

Trzeba jednak przyznać, że walka Tomasza Hajto z Jakubem Wawrzyniakiem z pewnością rozpaliłaby media, a także świetnie sprawdziła się wśród kibiców, którzy z pewnością podzielą się na dwa obozy.

Trzeba przypomnieć, że Tomasz Hajto ma już za sobą debiut w oktagonie. Z kolei Jakub Wawrzyniak, dopiero by debiutował w sportach walk. Niemniej jednak, jest to pojedynek, który z pewnością, będzie w stanie przyciągnąć publikę przed komputerami i telewizorami.

Obaj potencjalni zawodnicy, są byłymi reprezentantami kadry reprezentacji polski. Nie wiadomo, czy ich walka byłaby wynikiem konfliktu, czy też czystej rywalizacji sportowej. Póki co, czekamy na potwierdzenie tej walki, przez samych organizatorów.

Clout MMA 3 ma odbyć się 29 grudnia, tak więc za lekko, ponad miesiąc!

Czytaj również:  Juras o propozycjach od federacji freak fightowych!