Tomasz Hajto w main evencie Clout MMA!

Tego nie spodziewał się zupełnie nikt! Tomasz Hajto zawalczy w main evencie gali Clout MMA 1! Jest to wielkie wydarzenie, które z pewnością ściągnie wielu fanów sportu, przed telewizory i na Warszawski Torwar. Były reprezentant Polski w piłce nożnej zmierzy się z innym utalentowanym sportowcem, a dokładniej Zbigniewem Bartmanem!

Na ogłoszenie tego wydarzenia musieliśmy czekać do samego końca pierwszej konferencji, przed galą Clout MMA. Co prawda już na wstępnie, Zbigniew Bartman pojawił się u boku Sławomira Peszko, pytając o swojego przeciwnika. Sławomir Peszko zadzwonił na wizji do tajemniczego sportowca po to, aby potwierdzić jego udział w klatce Clout MMA. Następnie, kiedy ten potwierdził swój udział, Sławomir Peszko enigmatycznie powiedział, że będzie to piłkarz, który grał w Niemieckim klubie piłkarskim.

Warto zwrócić uwagę, że Tomasz Hajto otrzymał main event, co tylko podsyci oczekiwania na walkę wieczoru, która odbędzie się piątego sierpnia. Co ciekawe, Zbigniew Bartman czuje się bardzo dobrze w świecie freaków i zgłasza swoją pełną gotowość do pojedynków, z ciekawymi personami ze świata sportu i nie tylko. Mistrz Europy w siatce miał okazję uczestniczyć jako gość specjalny aż w dwóch etapach konferencji, przy czym niejednokrotnie bardzo mocno ripostował różne zachowania zawodników federacji Clout MMA.

Trzeba przyznać, że tka medialny pojedynek, z pewnością sprawi, że PPV jak i bilety, będą sprzedawać się widowiskowo.

Czytaj również:  Norman Parke w CLOUT MMA? Możliwe!