Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak na gali Clout MMA 3!

Federacja Clout MMA postanowiła wreszcie ruszyć z promocją swojego wydarzenia. Kiedy kurz po gali FAME REBORN opadł, federacja postanowiła ogłosić swój własny main event, najbliższej gali. Skutkiem tego dowiedzieliśmy się, że na gali Clout MMA 3 w main evencie wystąpi Tomasz Hajto, wraz z Jakubem Wawrzyniakiem!

Warto podkreślić, że plotki które miały miejsce w kuluarach, właśnie się potwierdziły. Wszystko dlatego, że o walce Jakuba Wawrzyniaka mówiło się od jakiegoś czasu. Był on naturalnie zestawiany właśnie z Tomaszem Hajto. Jest to bowiem pojedynek sygnowany jako walka dwóch byłych, reprezentantów Polski, w piłce nożnej. Skutkiem tego, walka ma przyciągnąć wielu entuzjastów sportowych, którzy będą ciekawi formy obu zawodników.

Sytuacja Tomasza Hajto wydaje się być w tym wypadku nieco lepsza. Ma on bowiem za sobą jeden pojedynek, który pomimo przegranej, stał na całkiem ciekawym poziomie. Jego przeciwnikiem był Zbigniew Bartman, który był fenomenalnie przygotowany do walki, a pomimo tego, Tomasz Hajto był w stanie stawiać opór, do drugiej rundy.

Tym razem, naprzeciw niego stanie do walki Jakub Wawrzyniak, który ma 40 lat. Jest to nadal, zdecydowanie młodszy zawodnik od Tomasza Hajto, który aktualnie ma 51 lat. Niemniej jednak, szanse tlenowe powinny nieco wyrównać się i w wieku obu zawodników dać im w miarę równe szanse, w pojedynku. Warto także pamiętać o tym, że Tomasz Hajto zna już smak wejścia do oktagonu, natomiast Jakub Wawrzyniak dopiero zmierzy się z wielką presją wejścia do oktagonu.

Czytaj również:  Freak Fighter z Czech mógł zawalczyć w KSW!