Tomasz Hajto prawdopodobnie zostaje w Clout MMA!

Występ Tomasza Hajto w Clout MMA 1 wydawał się jeszcze kilka dni temu zagrożony. Wszystko przez to, że nieoficjalnie stacja telewizyjna Polsat postawiła ultimatum, odnośnie występu na gali freak fightowej. W wypadku wystąpienia na niej, Tomasz Hajto miał potencjalnie stracić pracę. Bardzo możliwe, że jest to nieaktualne, ponieważ Tomasz Hajto właśnie dziś wrzucił zdjęcie w ubiorze Clout MMA, razem z Lexy. Wszystko po to, aby nakierować fanów i widzów, odnośnie swojej przyszłości w Clout MMA!

Zdjęcie które widać na social mediach Tomasza Hajto jest jednoznaczne i daje nam do zrozumienia, że freak fighter kontynuuje swoją przygodę we freak fightach. Zdjęcie zostało uwiecznione na sali treningowej, w obecności Lexy, co ma jednoznacznie uciąć wszelkie spekulacje, odnośnie jego wystąpienia na popularnej gali freak fightowej.

Warto zwrócić także uwagę na fakt, że wczorajsza grafika informująca o dacie drugiej konferencji przed Clout MMA 1, pokazuje również wizerunek znanego niegdyś piłkarza, a dziś dziennikarza sportowego. Opcje są więc dwie. Bardzo możliwe, że Tomasz Hajto dogadał się ze swoją stacją, bądź po prostu, wybrał drogę freak fightów, które w wypadku wygranej, mogą otworzyć mu zupełnie nowe drzwi, w jego karierze.

Poniżej wspomniane zdjęcie:

Czytaj również:  Jake Paul zadebiutuje podczas gali PFL!