Tomasz Adamek postanowił odpowiedzieć Najmanowi!

Tomasz Adamek był kilkukrotnie wywoływany do tablicy, przez Marcina Najmana. Skutkiem tego, postanowił odpowiedzieć na zaczepki freak fightera, jednocześnie ucinając wszelkie spekulacje, odnośnie możliwości potencjalnej walki. Tomasz Adamek nie pozostawił także suchej nitki na Marcinie Najmanie, jeśli chodzi o jego osobę. Sprawdźcie sami!

Można powiedzieć, że Marcin Najman dopiął swojego. Kilkukrotnie zaczepiając Tomasza Adamka, z pewnością liczył na odpowiedź z jego strony. Dziś poznaliśmy ją i wiemy już, jakie podejście ma Tomasz Adamek, do postaci Marcina Najmana.

W ostatnim wywiadzie dla Fan Sportu, Tomasz Adamek postanowił odnieść się do tego, co mówi na jego temat freak fighter. Według uznanego w Polsce pięściarza, cała sytuacja jest jedynie powodem do śmiechu dla niego. Dodatkowo, Tomasz Adamek wprost stwierdził, że każdy kto zna się na boksie wie, że Marcin Najman nie umie boksować.

Co ciekawe, Tomasz Adamek odniósł się także do pojedynków MMA Marcina Najmana twierdząc wprost, że one również nie wychodzą dobrze Marcinowi.

Tomasz Adamek wspomniał również sytuację, w której miał okazję sparować z Marcinem Najmanem. Według relacji mistrza boksu, uderzył kilka razy Najmana, natomiast Marcin Najman od razu zrezygnował z jakiejkolwiek konfrontacji z nim.

Poniżej cały wywiad:

Czytaj również:  Były mistrz świata zatrzymany za jazdę po alkoholu!