Tomasz Adamek o swoim dołączeniu do FAME!

Po wielkim wejściu do federacji FAME, Tomasz Adamek postanowił odnieść się za pomocą swoich social mediów, do fanów. Przypominamy bowiem, iż na gali FAME Friday Arena 2, Tomasz Adamek oficjalnie zaprezentował się w oktagonie FAME. Jak dodali włodarze federacji, Tomasza Adamka będzie można zobaczyć dwukrotnie w federacji FAME, w przyszłym roku. Pozostaje więc oczekiwać ogłoszenia pierwszego rywala, Tomasza Adamka!

Jeśli chodzi o przyjęcie tej informacji przez fanów, jak zwykle byli zwolennicy jak i przeciwnicy powrotu Tomasza Adamka do ringu, bądź oktagonu. Skutkiem tego, Tomasz Adamek poczuł się wywołany do tablicy i postanowił odnieść się do kwestii jego pojawienia się, w federacji FAME.

Tomasz Adamek wprost przyznał, że w życiu może dojść do każdej zmiennej. Jak sam przyznał, jest on również zmienny, w swoich postanowieniach. Utalentowany bokser potwierdził, że związał się z federacją FAME, na dwie walki. Skutkiem tego, jego fani, będą mieli okazję ponownie zobaczyć go w roli sportowej, w ringu lub oktagonie.

Na ten moment Tomasz Adamek przyznał, że jego finalny rywal, jest dogadywany. Skutkiem tego, zapewne jest rozpatrywanych kilka opcji, które są brane pod uwagę. Jednak jak chwali sam Tomasz Adamek, atmosfera w FAME jest świetna.

Na samym końcu Tomasz Adamek przyznał, że cieszy się, że wielu jego nowych kibiców nie zna go z jego kariery sportowej i że freaki łączą nowe pokolenia fanów sportów uderzanych.

Czytaj również:  Marcin Najman wygrał proces z FAME MMA?