Tom Aspinall wytypował potencjalnego kandydata na rywala w obronie pasa UFC

Tom Aspinall jest tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. W jego planach jest kolejna walka, której stawką będzie obrona mistrzowskiego pasa. Przy okazji wytypował kandydata, z którym mógłby się zmierzyć.

Tom Aspinall nie chce czekać, aż czempion królewskiej dywizji wagowej, Jon Jones wróci do pełni zdrowia. Brytyjczyk pragnie wrócić do klatki o wiele szybciej i już ma pewien plan na swojego potencjalnego rywala.

Na portalu X tymczasowy mistrz wagi ciężkiej Ultimate Fighting Championship zadał kibicom pytanie o to, z kim powinien stoczyć walkę w 2024 roku. Jeden z pomysłów twitterowiczów odnosił się do walki ze  zwycięzcą starcia Curtis Blaydes vs Jailton Almeida. Ten pomysł przypadł do gustu Tomowi Aspinallowi, który stwierdził, że taka walka brzmi dobrze. Nie powinno to jednak nikogo za bardzo dziwić, zwłaszcza że  Aspinall ma niedokończone sprawy z Blaydesem. Przypomnimy, że zawodnicy stoczyli ze sobą walkę w lipcu 2022 roku. Po zaledwie piętnastu sekundach Tom Aspinall przegrał przez kontuzję kolana.

Oczywiście nadal jego wymarzoną walką na 2024 rok jest ta, którą będzie mógł stoczyć z Jonem Jonesem. Jednak jak na razie nic nie wiemy, czy dojdzie do skutku. A Wy kogo widzicie w starciu z Tomem Aspinallem? Macie dla niego potencjalnego rywala?

Czytaj również:  Tom Aspinall wskazał potencjalnych rywali!