Tom Aspinall wskazał potencjalnych rywali!

Tom Aspinall jest bez wątpienia, jednym z zawodników, który ma przed sobą bardzo duże perspektywy, w federacji UFC. Zawodnik z Anglii będzie szukać teraz mocnego pojedynku, który pozwoli mu rozwinąć się pod względem medialnym i toczyć boje o mistrzowski pas, swojej kategorii. Skutkiem tego, zasugerował on w ostatnim wywiadzie rywali, z którymi chętnie zmierzyłby swoje rękawice. Sprawdźcie sami!

Jako że Tom Aspinall szuka mocnych wyzwań, na jego liście pojawił się Ciryl Gane, który podczas ostatniej gali UFC w Paryżu, pokonał Sergheia Spivaca. Walka była fenomenalna, podobnie jak jej zakończenie. Skutkiem tego, Ciryl Gane staje się coraz mocniejszym nazwiskiem, na gali UFC.

Co ciekawe, Tom Aspinall chciał wejść po wygranej Gane’a, jednak nie pozwoliły mu na to osoby, związane z organizacją UFC. Dlatego też, Tom Aspinall postanowił publicznie opowiedzieć, że jest zainteresowany walki z Cirylem. Jeśli on również jest gotów na walkę, wtedy obaj zawodnicy będą mogli stoczyć taki bój. Oprócz tego Tom Aspinall stwierdził, że jest niewygodnym typem przeciwnika dla Gane’a, więc zrozumie, jeśli nie będzie on zainteresowany taką walką.

Jeśli chodzi o drugiego przeciwnika, Aspinalla interesuje walka z Pavlovichem. Co ciekawe, władze UFC chciały już zestawić zawodników dwukrotnie, lecz finalnie nie udało się dopiąć tej walki. Wszystko może się jednak zmienić w najbliższym czasie.

Czytaj również:  Don Kasjo wypowiedział się na temat walki Boxdel - Prezes FEN!