Tom Aspinall chętny na walkę w boksie!

Śledzisz walki Toma Aspinalla? W takim razie zainteresuje Cię fakt, że popularny zawodnik największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie przyznał wprost, że jest chętny walkę w boksie!

Tom Aspinall to tymczasowy mistrz wagi ciężkiej UFC. Swój tytuł mistrzowski królewskiej dywizji wagowej zdobył na gali organizowanej przez Ultimate Fighting Championship w Nowym Jorku. Podczas UFC 295 zmierzył się z Rosjaninem Segeiem Pavlovichem po tym, jak okazało się, że Jon Jones doznał kontuzji i jego walka ze Stipe Miocicem została anulowana. Brytyjczyk pokazał przewagę nad rywalem, pokonując go przez KO w pierwszej odsłonie walki.

Jednak na tym zawodnik nie poprzestaje. W rozmowie z Fight Disciples przyznał, że jest otwarty na kolejne wyzwania zawodowe. Tom Aspinall nie chce czekać na wyzdrowienie Jona Jonesa i będzie walczyć z każdym pretendentem, którego zaproponuje mu Dana White i spółka. Co więcej, wskazał nawet, że mógłby stoczyć walkę w boksie. Według niego to dobry pomysł, o ile Ultimate Fighting Championship wyrazi na to zgodę i ludzie będą chcieli, by zwalczył w innej formule. Czuje się też gotowy na kolejne wyzwania, zwłaszcza że nie był aktywny przez rok z powodu kontuzji kolana. Jak myślicie, czy Ultimate Fighting Championship weźmie pod uwagę jego propozycję? Czy faktycznie zobaczymy Toma Aspinalla w starciu pięściarskim?

Czytaj również:  Tom Aspinall myślał o rezygnacji z walki na UFC 295, gdzie zdobył pas! Zdradził powód!