TikToker Mrozzo walczy o angaż w FAME MMA, by pomóc choremu bratu. Boxdel zareagował!

Pewien TikToker Mrrozzo postanowił spróbować swoich sił i nie przestawał w działaniu od prawie dwóch lat! Jego determinacja o współpracę z FAME MMA wynika z chęci pomocy choremu bratu. Apel TikTokera zauważył Michał „Boxdel” Baron, który postanowił zareagować!

Mrozzo to TikToker, który codziennie nagrywał swoje treningi. Tytułował je „Trenuję, aż nie dostanę walki w Fame MMA”. Przy okazji 580 treningu odwiedził go Boxdel, który zrobił relację z wizyty i przy okazji poznał brata TikTokera. Igor jest osobą niepełnosprawną, która wymaga codziennej opieki. Historia Mrozza i jego brata poruszyła Michała Barona na tyle, że zadzwonił do jednego z właścicieli FAME MMA – Rafała Pasternaka i zareklamował TikTokera.

Po czasie Pasternak odpowiedział na materiały wysłane mu przez Boxdela i ma zamiar kontaktować się z TikTokerem, by zrobić coś ciekawego na przyszły rok. Nie padła dokładna data, ale może na 20-tej gali będziemy mogli zobaczyć Mrozza, który pragnie wesprzeć finansowo swojego chorego brata. A co myślicie o samym zachowaniu Boxdela? Czy to przypadkiem nie jest próba poprawy wizerunku po Pandora Gate?

Czytaj również:  Jan Błachowicz o walce Israela Adesanyi z Alexem Pereirą