Szymon Kołecki typuję walkę Szpilki z Pudzianowskim!

W ostatnim wywiadzie Szymona Kołeckiego, który został udzielony dla InTheCagePL mogliśmy dowiedzieć się, jaki przebieg walki widzi były zawodnik KSW. Szymon Kołecki postanowił również ocenić szansę obu zawodników, a także spróbował typować walkę obu zawodników. Sprawdźcie sami!

Można powiedzieć, że Szymon Kołecki nie przepada za Mariuszem Pudzianowskim. Miał okazję z nim walczyć, a także wygrać swój pojedynek, za czasów walk w KSW. Pomimo tego, Szymon Kołecki stwierdza, że to właśnie Mariusz Pudzianowski ma większe szanse, w ewentualnej walce z Arturem Szpilką.

Co więcej, w opinii Szymona Kołeckiego, Artur Szpilka jest słabszym zawodnikiem MMA, przez co doświadczenie, które stoi za Mariuszem Pudzianowskim, może okazać się być kluczowym, właśnie w tej walce. Dlatego też, jak ocenił były zawodnik KSW, to Mariusz Pudzianowski dostaje teoretycznie słabszego zawodnika.

Szymon Kołecki nie miał też wątpliwości co do tego, kto wygra takie zestawienie. W jego odczuciu będzie to Mariusz Pudzianowski. Jednakże ocenił także, że jeśli walka miałaby mieć miejsce dopiero pod koniec 2023 roku, Artur Szpilka ma dużo czasu, aby podszlifować swoje umiejętności i ma szansę w tym czasie rozwinąć swój kunszt w mieszanych sztukach walk.

Jak widać, coraz bardziej potwierdza się plotka, która mówi, że takie zestawienie zobaczymy dopiero pod koniec 2023 roku.

Czytaj również:  Damian Janikowski skomentował walkę z Don Diego!