Szymon Kołecki o walce wieczoru KSW Colosseum 2!

W ostatnim wywiadzie udzielonym dla portalu InTheCage, Szymon Kołecki został zapytany o kwestie walki wieczoru, która odbędzie się już w tą sobotę, podczas gali XTB KSW Colosseum 2. Były zawodnik KSW dość zaskakująco stwierdził, że ta walka wcale go nie interesuje. Jesteście ciekawi dlaczego? W takim razie zapraszamy do dalszej części artykułu!

Jak powiedział Szymon Kołecki, wspomniana walka nie jest w zakresie jego zainteresowania, ponieważ już pierwsze starcie obu zawodników było dość nudne. Szymon Kołecki oczywiście przyznaje, że Scott Askham bardzo dobrze podszedł taktycznie do walki z Mamedem, jednak wizualnie nie wyglądało to tak, jakby kibice mogli sobie tego życzyć.

Szymon Kołecki zauważa także, że drugie zestawienie obu panów wyglądało już lepiej, ponieważ Mamed Khalidov zdecydowanie bardziej widowiskowo podszedł do tej walki i była ona przyjemna dla oka. Niemniej jednak, Szymon Kołecki nadal podtrzymuje, że wspomniana walka, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, nie jest w zakresie jego zainteresowań.

Według Szymona Kołeckiego są inne walki, które zasługują na uwagę i jest to między innymi pojedynek Parnasse vs Ziółkowski, czy też Rutkowski vs Soldaev.

Szymon Kołecki zauważa także, że jeśli tylko Scott Askham wyjdzie do tej walki w takiej formie jak ostatnio, ma większe szanse na wygraną z Mamedem Khalidovem.

Czytaj również:  Mateusz Borek na temat walki Pudzianowski vs Szpilka