Szymon Kołecki na temat walki wieczoru XTB KSW 77!

Szymon Kołecki zabrał głos na temat main eventu, który odbędzie się już w tą sobotę, w ramach XTB KSW 77. Jak przebieg tej walki widzi doświadczony zawodnik MMA? Sprawdźcie sami!

Szymon Kołecki miał już okazję toczyć bój z Mariuszem Pudzianowskim w przeszłości. Co więcej, wygrał on z Mariuszem i zna smak tego zwycięstwa. Skutkiem tego, jest to osoba, która może nieco szerzej spojrzeć na całą walkę i mniej więcej wyobrazić sobie jej przebieg.

Według Szymona Kołeckiego, Mamed Khalidov gra bardzo mocnymi kartami, ponieważ ewentualna przegrana z Mariuszem Pudzianowskim z pewnością obaliłaby status jego legendy w tym sporcie. Tym bardziej, że Mariusz Pudzianowski ma już jedną skórę na swoim ramieniu (mowa o wygranej z Michałem Materlą).

Ewentualna wygrana Mariusza Pudzianowskiego z pewnością byłaby wielkim hitem, jednak wszystko w tej walce jest możliwe. Szymon Kołecki doskonale rozumie, jaką siłą uderzenia włada aktualnie Mariusz Pudzianowski. Co więcej, dziś Mariusz Pudzianowski jest coraz bardziej poukładanym zawodnikiem MMA, który może przewidzieć pewne rzeczy.

Warto dorzucić do tego także i fakt, że Mamed nie jest już tak sprawnym zawodnikiem, jak jeszcze kilka lat wcześniej. Lata lecą, co pokazała dobitnie walka Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą, na którego to również stawiali wszyscy. Jednak wyszło, jak wyszło.

Szymon Kołecki ma nadzieję, że Mamed podejdzie do tej walki kompletnie inaczej, jeśli chodzi o swoją taktykę. Jeśli chce bowiem wygrać to starcie, nie może popełnić błędów Michała Materli.

Czytaj również:  Trener Okniński na temat walki Pudzianowski - Khalidov!