Szpila zamierza atakować kontuzjowaną nogę Denisa!

Gala High League 4 coraz bliżej! Nic więc dziwnego, iż sami zawodnicy coraz częściej wypowiadają się na temat swoich pojedynków. W najświeższym wywiadzie, Artur Szpilka informował, w jaki sposób zamierza skończyć swój pojedynek.

Artur Szpilka i kontuzja Denisa

Kiedy pojawiły się pierwsze kursy na High League 4, Artur Szpilka był w nich underdogiem. Jednak od czasu, w którym Denis Załęcki oficjalnie poinformował o swojej kontuzji, kursy bukmacherskie uległy dużej zmianie. Teraz to Artur Szpilka jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Warto przypomnieć, iż Denis ma duże problemy po jednym z pierwszych treningów, na których to doszło do zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie, oraz naderwanie więzadeł bocznych.

Pomimo wspomnianej kontuzji, sam zawodnik zamierza wyjść do swojej walki. Opinia publiczna nie rozumie jednak podejścia zarówno trenera jak i zawodnika. Nawet jeśli zawodnicy mają kontuzje, na ogół nie mówi się o nich do samego końca. Wszystko po to, aby uniknąć ewentualnego „game planu” na prowadzenie walki właśnie pod uszkodzenia związane z kontuzją danego zawodnika. Teraz, kiedy Szpilka wie co dolega Denisowi, może w łatwy sposób wykorzystać to w walce.

Czytaj również:  Marcin Wrzosek mocno do Don Kasjo!