Szpila zamierza atakować kontuzjowaną nogę Denisa!

Gala High League 4 coraz bliżej! Nic więc dziwnego, iż sami zawodnicy coraz częściej wypowiadają się na temat swoich pojedynków. W najświeższym wywiadzie, Artur Szpilka informował, w jaki sposób zamierza skończyć swój pojedynek.

Artur Szpilka i kontuzja Denisa

Kiedy pojawiły się pierwsze kursy na High League 4, Artur Szpilka był w nich underdogiem. Jednak od czasu, w którym Denis Załęcki oficjalnie poinformował o swojej kontuzji, kursy bukmacherskie uległy dużej zmianie. Teraz to Artur Szpilka jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Warto przypomnieć, iż Denis ma duże problemy po jednym z pierwszych treningów, na których to doszło do zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie, oraz naderwanie więzadeł bocznych.

Pomimo wspomnianej kontuzji, sam zawodnik zamierza wyjść do swojej walki. Opinia publiczna nie rozumie jednak podejścia zarówno trenera jak i zawodnika. Nawet jeśli zawodnicy mają kontuzje, na ogół nie mówi się o nich do samego końca. Wszystko po to, aby uniknąć ewentualnego „game planu” na prowadzenie walki właśnie pod uszkodzenia związane z kontuzją danego zawodnika. Teraz, kiedy Szpilka wie co dolega Denisowi, może w łatwy sposób wykorzystać to w walce.

Szpilka o kontuzji Denisa

O całą sprawę został zapytany sam Artur Szpilka, który opowiedział o całej sytuacji Sportowym Faktom:

– „Na pewno będę okopywał, nie wiem które, nie interesuje mnie to, ale podejrzewam, że pewnie lewe. Podejrzewam, że lewe, skoro wpadli w kolano, miał wysuniętą przednią nogę, tak mi się wydaje. Na pewno będę kopał, uczyłem się nowych rzeczy, ale nie myślę o tym.”

– „Powiem szczerze, czekam do tej walki, cokolwiek by nie powiedział, to nie ma to znaczenia. Do tego ja mam jakieś mikro kontuzje, urazy, tylko o tym nie mówię, bo po co ma ktokolwiek nawet coś tam przypuszczać.”

Czytaj również:  Jake Paul zawalczy z Andersonem Silvą!