Szok! Robert Bryczek wypada z debiutanckiej walki w UFC!

Niestety, jak informują insiderzy UFC, Robert Bryczek wypadł ze swojej pierwszej walki, którą Polak miał stoczyć dla federacji UFC. Nie znamy szczegółów związanych z tym faktem, jednak jak twierdzą źródła związane z UFC, Cody Brundage zaakceptował już warunki walki z domniemanym przeciwnikiem Bryczka. Nie wiadomo także, kiedy Polak będzie w stanie zadebiutować w UFC, na ten moment.

Niestety, ale dzisiejsze informacje z pewnością zasmucą kibiców UFC z Polski. Walka, którą Robert Bryczek miał wziąć w zastępstwie, finalnie nie będzie mu dana do stoczenia.  Przypomnijmy, że do walki miało dojść już 23 września w Las Vegas, podczas jednej z kolejnych gal Fight Night. Przeciwnikiem Polaka miał być 28 letni Jacob Malkoun, znany w świecie MMA jako „Mamba” z Australii.

Przeciwnikiem Mamby miał być pierwotnie Aliaskhan Khizriev. Finalnie ten wypadł z walki, poprzez swoją kontuzję. Robert Bryczek według insiderów związanych z UFC, był najbliżej do zastąpienia Khizrieva, jednak jak donoszą dzisiejsze informacje, Polak nie wystąpi w tej walce.

Jak informują źródła, Cody Brundage finalnie ma być przeciwnikiem Malkouna.

Poniżej potwierdzenie insiderów:

Czytaj również:  Jake Paul nie chce walki z Conorem McGregorem!