Szalony Reporter zawalczy z Michałem Cichym podczas gali High League 6!

Szalony reporter już od jakiegoś czasu zapowiadał swoją walkę na High League. Jednak takiego zestawienie może nieco szokować. Michał Cichy, który znany jest z występu na PRIME MMA, ma szansę na kolejną wygraną, tym razem podczas gali High League 6. Jak myślicie? Który z nich wyjdzie zwycięsko z oktagonu?

Zestawienie jest szokujące, ponieważ wydawało się, że kontakty High League z PRIME MMA są dość skomplikowane i na próżno będzie szukać zawodników federacji PRIME, który wystąpią na gali High League. Jak jednak pokazuje aktualna edycja gali High League, nie ma z tym większego problemu, ponieważ jedną z zawodniczek, która zasiliła tą federację jest Paulina Hornik.

Kolejną postacią, która wywodzi się z PRIME MMA a zasili galę High League jest Michał Cichy. Jest to nie tylko zawodnik tej federacji, lecz także jeden z prowadzących, dlatego decyzja jest tym bardziej zaskakująca. Wydaje się jednak, że jest to dobre zestawienie dla obu panów, ponieważ Michał Cichy miał zaledwie jedną walkę w oktagonie, natomiast mówiąc żartobliwie, Szalony Reporter na dzień dzisiejszy zadebiutował jedynie w wyjściu do oktagonu.

Niemniej jednak, zestawienie wydaje się bardzo dobrze skonstruowane i z pewnością przyniesie emocje zarówno poza klatką, jak i w klatce.

Czytaj również:  Izu Ugonoh we freak fightach?