Szalony Reporter otwiera nową federację!

Szalony Reporter rzucił właśnie niezłego newsa. Podobno startuje z nową federacją, która zmieni krajobraz polskiego internetu! Co wiadomo o jego projekcie?

Tomasz Matysiak, znany również jako Szalony Reporter, to popularny twórca internetowy, który zyskał popularność za sprawą TikToka, czy tego, jak rozwoził po Ukrainie żywność. Teraz obwieścił, że startuje z nowym projektem! Jego organizacja ma się nazywać Glory Wall, ale co będzie skrywać się pod tą tajemniczą nazwą? Tego jeszcze nikt nie wie!

Założyciel zdradził jedynie, że nowa federacja wzniesie dramy na nowy, wyższy poziom. Na więcej szczegółów musimy jednak poczekać. Możliwe, że Szalony Reporter już dziś odsłoni wszystkie karty. Ale czy tak będzie? Okaże się!

O całym przedsięwzięciu Tomasz Matysiak poinformował na swoich mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że zrobił to w dość dziwny sposób. W swoim wpisie na X-i bowiem przy okazji  rozliczył się ze swoją przeszłością. Rozumiecie coś z tego? Jesteście ciekawi, w czym będzie się specjalizować nowa federacja?

Czytaj również:  Mistrz Chorwacji zawita w KSW!