Sylwester Wardęga ogłoszony w main evencie na najbliższej gali FAME!

Oficjalny kanał FAME MMA na Instagramie, przerwał milczenie. Wczoraj wieczorem, został ogłoszony pierwszy zawodnik main eventu najbliższej gali. Jest nim Sylwester Wardęga. Skutkiem tego, coraz bardziej zaczyna potwierdzać się plotka, według której ma on zawalczyć z Sebastianem Fabijańskim. Dziś o 19:00, mamy poznać całą kartę zawodników, na najbliższą galę!

FAME REBORN, czyli najbliższa gala, która została nazwana według swoich właścicieli, jest nawiązaniem do niedawnej afery Pandora Gate, która w dużym stopniu uderzyła w samą federację i jej byłych zawodników. FAME chce więc pokazać, że federację czeka zupełnie nowy czas i zupełnie nowa jakość. Skutkiem tego, gala ma przejść pod wieloma kątami metamorfozę.

Można powiedzieć, że pierwsze efekty są już widoczne, o czym wspominał wczoraj na swoich social mediach, Sylwester Wardęga. Jak sam przyznał, FAME miał bardzo duże rotacje, również w strukturach marketingowych, skutkiem czego nie pozostał on poinformowany o tym, iż będzie wczorajszego wieczoru opublikowany, jako pierwszy zawodnik, na łamach federacji FAME.

Sylwester Wardęga nie mógł przygotować się tym samym marketingowo, tak jak miało to miejsce do tej pory. Dziś jednak wszystko ma zmienić się na plus, a kolejne komunikaty mają być już wystawiane zgodnie z tym, jak było to robione do tej pory.

Czytaj również:  Sylwester Wardęga i Fabijański zawalczą na FAME MMA?