Bukmacher Superbet nie ustaje w tworzeniu nowych i ciekawych opcji, które mogą zaoferować graczom prostsze i przyjemniejsze obstawianie zakładów bukmacherskich. Do dyspozycji klientów oddana została aplikacja SuperSocial, która jest pierwszą tak zaawansowaną platformą społecznościową dla typerów. Za pośrednictwem tej aplikacji gracze będą mogli obserwować typy innych użytkowników, udostępniać swoje kupony, rywalizować w ramach Superligi, a także komentować i rozmawiać z innymi typerami.

Czym właściwie jest SuperSocial?

SuperSocial to aplikacja stworzona przez bukmachera Superbet, która ma naśladować portal społecznościowy. Gracze mogą tu założyć swój profil, obserwować innych użytkowników, udostępniać swoje typy, a także komentować i rozmawiać. Pojawi się także element rywalizacji – w ramach SuperLigi najskuteczniejsi typerzy będą mogli powalczyć o nagrody pieniężne. W ramach uczestnictwa na platformie SuperSocial gracze będą mogli również obserwować typy ambasadorów marki Superbet, czyli Sławomira Peszki oraz Jerzego Dudka. SuperSocial to bez wątpienia bardzo innowacyjny pomysł na połączenie obstawiania zakładów bukmacherskich z funkcjami społecznościowymi.

Jakie funkcje posiada platforma SuperSocial?

Aplikacja SuperSocial ma w zamyśle zaoferować użytkownikom te same funkcje, co pełnoprawny portal społecznościowy. Za pośrednictwem profilu gracze będą mogli:

  • obserwować profile innych graczy i ekspertów wraz z udostępnianymi przez nich typami,
  • udostępniać własne kupony bukmacherskie i gromadzić grono obserwujących,
  • kopiować kupony innych użytkowników SuperSocial,
  • komentować typy innych użytkowników,
  • rozmawiać z innymi uczestnikami za pośrednictwem chatu grupowego i prywatnego,
  • rywalizować z innymi uczestnikami w ramach SuperLigi.

Po założeniu profilu gracze mogą przejść do ustawiania swoich preferencji, na podstawie których wyświetlane będą treści na tablicy. Na tablicy wyświetlać mogą się m. in: Twoje typy, kupony obserwowanych przez Ciebie graczy, sugestie profili, które warto obserwować. A zatem, SuperSocial to realna platforma społecznościowa stworzona z myślą o typerach.

W jaki sposób dołączyć do zabawy?

SuperSocial to funkcja, z której będzie można korzystać za pośrednictwem aplikacji mobilnej bukmachera Superbet. Do zabawy mogą zatem dołączyć wszyscy użytkownicy, którzy posiadają już konto w serwisie bukmacherskim Superbet. Wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej, przejść do zakładki SuperSocial, a następnie wybrać opcję „Chcę być w SuperSocial”. I to wszystko. Ukaże Ci się tablica, którą będziesz mógł dostosować do swoich potrzeb na podstawie różnorodnych filtrów oraz kategorii. To od Ciebie zależy, jakie typy będą wyświetlane na Twojej tablicy. Interesują Cię wyłącznie konkretne rozgrywki? A zatem możesz ustawić, że tylko typy w obrębie tych rozgrywek trafią na Twoją tablicę. Możesz także spersonalizować swój profil i dodać zdjęcie profilowe.

Tablica dostosowana do potrzeb graczy

Podstawą każdego portalu społecznościowego jest tablica, na której pojawiają się najświeższe informacje z ostatnich dni. Biorąc pod uwagę, że SuperSocial to aplikacja stworzona dla typerów, na tej tablicy wyświetlać się będą oczywiście typy bukmacherskie. Będą to typy udostępnione przez Ciebie, jak również typy użytkowników oraz ekspertów, których obserwujesz. Co ważne, tablicę możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb z pomocą różnych filtrów i kategorii. Możesz wybrać, jakich dyscyplin oraz jakich rozgrywek dotyczyć mają typy, które będą wyświetlały się na Twojej tablicy.

W ramach uczestnictwa w aplikacji SuperSocial gracze mogą również otrzymywać powiadomienia w sytuacji, gdy jeden z obserwowanych profili udostępni nowy kupon, gdy ktoś skomentuje typy udostępnione z Twojego profilu lub gdy ktoś napisze do Ciebie wiadomość. W ustawieniach swojego konta możesz ustawić powiadomienia społecznościowe.

Jakie korzyści może zaoferować aplikacja SuperSocial?

Aplikacja społecznościowa SuperSocial to świetna propozycja dla tych osób, które obstawiają zakłady bukmacherskie przede wszystkim ze względu na możliwość emocjonowania się wydarzeniami sportowymi. Emocje te smakują lepiej w towarzystwie. Za sprawą aplikacji SuperSocial możesz poznać inne osoby obstawiające zakłady bukmacherskie w serwisie Superbet. Oczywiście wszyscy użytkownicy są tutaj anonimowi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przenieść znajomość zawartą poprzez aplikację SuperSocial poza nią.

Korzystając z aplikacji SuperSocial gracze mogą obserwować innych typerów, kopiować ich typy, a także samodzielnie udostępniać swoje kupony i budować grono obserwujących. Bardzo emocjonująco zapowiada się SuperLiga, w której najskuteczniejsi typerzy będą mogli rywalizować o nagrody pieniężne. SuperLiga jest podzielona trzy ligi topowe oraz kilka innych lig z podziałem na dywizje. Gracze zaczynają rywalizację od rundy kwalifikacyjnej i z czasem mogą awansować do wyższych lig, co oczywiście daje możliwość rywalizowania o większe nagrody.