Superscore to aplikacja mobilna. Z kolei Superbet to jeden z największych bukmacherów, który z sukcesami działa na rynku. Na początku firma skupiała się głównie na rumuńskim rynku, ale z biegiem czasu rozwijała swoją działalność także w innych państwach. W Polsce Superbet mogliśmy poznać już 2018 roku, ale głównie jako punkty stacjonarne oferujące możliwość zawierania zakładów wzajemnych.

Od 2020 Superbet oferuje też zakłady on-line na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów w aplikacji mobilnej i na stronie superbet.pl. Z pewnością tak duża popularność tego bukmachera wynika z tego, że wciąż stawia na rozwój i zapewnia swoim klientom dostęp do coraz nowszych rozwiązań. Świetnym przykładem jest SuperScore!

SuperScore od Superbet – o czym mowa?

SuperScorebrzmi dość tajemniczo, ale wystarczy poświęcić nieco więcej czasu na sprawdzenie, z jakim produktem mamy do czynienia, a dojdziemy do wniosku, że to nowoczesna aplikacja mobilna, która jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy.

Wszystko dlatego, że w aplikacji pojawiają się funkcjonalności, które nie dość, że pozwalają sprawdzić wyniki na żywo różnych rozgrywek, to jeszcze statystyki poszczególnych zespołów i wielu innych informacji, które ułatwiają typowanie zakładów.

SuperScore od Superbet – jak korzystać?

Aplikacja SuperScore dedykowana jest na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Aby móc korzystać z jej funkcjonalności, wystarczy pobrać aplikację i zainstalować ją na swoim telefonie. Kluczem do poprawnego działania na Androidzie jest wersja systemu 7.0 lub nowsza, z kolei dla użytkowników iPhone’ów systemu iOS 11.O lub nowszej.

Samo działanie aplikacji jest bardzo proste, a poruszanie się pomiędzy poszczególnymi sekcjami intuicyjne. SuperScore pracuje płynnie, więc korzystanie z niej jest bardzo przyjemne dla każdego fana sportu i zakładów bukmacherskich.

SuperScore od Superbet – funkcjonalności

Aplikacja SuperScore została dopracowana pod każdym, nawet drobnym względem. Zapewnia dostęp do dwustu pięćdziesięciu lig piłki nożnej i to na całym świecie. W samej bazie SuperScore znaleźć można ponad dwa tysiące drużyn i pięćdziesiąt tysięcy zawodników, a śledzić będziemy na bieżąco nie tylko wydarzenia z topowych lig, ale również tych nieco mniejszych. To właśnie SuperScore pozwoli śledzić wyniki z Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ligi Konferencji, czy wielu innych spotkań. 

Szybko sprawdzić można też najbliższy kalendarz wydarzeń sportowych i sprawdzić, gdzie będą transmitowane poszczególne rozgrywki. Dzięki temu już nigdy fan sportu nie przegapi meczów swoich ulubionych drużyn. Dodatkowo może korzystać z czatu i prowadzić dyskusje z innymi graczami, którzy także śledzą dany mecz.

Omawiając funkcjonalności aplikacji od popularnego operatora zakładów bukmacherskich, nie sposób pominąć sekcji z newsami. W SuperScore czeka aż kilka kanałów tematycznych z wyselekcjonowanymi treściami. Zostały przygotowane na potrzeby rynków lokalnych, więc Polscy kibice mogą śledzić newsy związane z Ekstraklasą oraz z polskimi piłkarzami, którzy grają w ligach zagranicznych.

SuperScore a obstawianie zakładów

Na pewno typerów interesuje też sama możliwość obstawiania zakładów, lecz tutaj takiej możliwości nie zauważymy. To jednak nie oznacza, że doświadczeniu gracze nie docenią jej istnienia. Już sam dostęp do statystyk, dokładnych informacji o meczach, czy nawet o zawodnikach sprawia, że można ułatwić sobie wybór odpowiednich zdarzeń do obstawiania.

Co więcej, to właśnie w aplikacji przy każdym wydarzeniu przedstawiane są aktualne kursy od Superbet, a nawet dostępne są propozycje zakładów. Wystarczy kliknąć interesujące nas wydarzenie, a po chwili zostaniemy przeniesieni na stronę bukmachera Superbet, by obstawić wybraną sekcję. Brzmi świetnie prawda? I tak faktycznie jest!

SuperScore od Superbet – dla kogo?

Prawdę mówiąc, to mamy do czynienia z aplikacją, z której może korzystać każdy fan sportu, zwłaszcza piłki nożnej. To właśnie tutaj czekają informacje związane z rozgrywkami wielu różnych lig, w tym również tych najlepszych, które śledzi cały świat. Jednak nie sposobów pominąć tego, że SuperScore to ukłon w stronę typerów, ponieważ wiele funkcji aplikacji zostało tak opracowanych, by ułatwiać obstawianie zakładów Poziom doświadczenia, czy związek z Superbet nie ma znaczenia, bo z aplikacji mogą korzystać stali klienci, jak również zupełnie nowi, którzy jeszcze nie założyli konto na platformie Superbet.

SuperScore od Superbet – ile trzeba zapłacić za korzystanie z aplikacji?

SuperScore to wyjątkowa aplikacja, która jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy. Mimo tego Superbet udostępnił ją za darmo, więc pobranie aplikacji i jej instalacja na urządzeniu z systemem Android, czy iOS nie wiąże się z żadnymi kosztami. Mimo tego musimy liczyć się z tym, że niektóre sekcje w SuperScore mogą podlegać opłatom, w tym na przykład usługi streamingowe. Dokładne koszty na pewno zostały opisane w regulaminie Superbet, więc warto zapoznać się z jego zapisami.