Superbet całkiem niedawno uruchomił aplikację SuperSocial, która jest portalem społecznościowym dla typerów. W ramach tego portalu uczestnicy mogą wziąć udział w rywalizacji z nagrodami. SuperLiga to zaawansowana liga typerów, w której rozgrywki będą podzielone na kilka szczebli. Gracze będą mogli walczyć o awans, ale również będą musieli bronić się przed spadkiem. W tym miejscu omawiamy szczegółowe informacje na temat rozgrywek SuperLigi w Superbet.

SuperLiga w Superbet

SuperLiga – nowa funkcja w aplikacji SuperSocial

Zacznijmy od tego, czym właściwie jest aplikacja SuperSocial. Jest ona dostępna z poziomu aplikacji mobilnej Superbet dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. SuperSocial to aplikacja społecznościowa, w ramach której gracze mogą obserwować innych typerów oraz kopiować ich kupony, komentować, rozmawiać z innymi graczami, jak również udostępniać własne kupony. W ramach aplikacji SuperSocial dostępna będzie także SuperLiga, czyli liga typerów. Gracze, którzy dołączą do zabawy będą mogli rywalizować poprzez zbieranie punktów za obstawione zakłady bukmacherskie. Na najskuteczniejszych typerów czekają nagrody w formie freebetów.

Na czym polegają rozgrywki w SuperLidze?

W ramach SuperLigi gracze mogą zbierać punkty za obstawione zakłady bukmacherskie. Punkty będą naliczane na podstawie kursu, liczby zdarzeń, jak również liczby trafionych typów. Na podstawie punktów gracze będą klasyfikowani w rankingu. SuperLiga będzie zbudowana z trzech lig topowych (Top 1.Liga, Top 2.Liga i Top 3.Liga), a także z niższych lig podzielonych na dywizje. Najskuteczniejsi gracze będą mogli walczyć o awans na wyższy szczebel rozgrywek, z kolei gracze o najniższym wyniku zostaną zdegradowani do niższej ligi. Każda runda będzie trwała 7 dni. W ramach pojedynczej rundy dostępne będą nagrody dla najlepszych graczy trzech lig topowych, jak również nagrody dla najlepszych typerów bez podziału na ligi.

W jaki sposób można dołączyć do zabawy?

W rozgrywkach SuperLigi będą mogli uczestniczyć wszyscy gracze, którzy zdecydują się na założenie swojego profilu w ramach aplikacji społecznościowej SuperSocial. Na początek rozegrana została runda kwalifikacyjna, na podstawie której gracze zostali przedzieli do lig na podstawie uzyskanych wyników. Nowi użytkownicy będą zaczynali zabawę od najniższej ligi i w każdej kolejnej rundzie będą mieli szansę na awans. Udział w rozgrywkach jest dobrowolny. Warto jednak zauważyć, że gracze, którzy uzyskają 0 punktów w najniższej lidze lub nie zawarli żadnego kuponu w poprzednich rundach zostaną usunięci z SuperLigi. Zawsze będą mogli jednak rozpocząć rywalizację od początku.

Jakie kupony wliczają się do rywalizacji?

Punty w SuperLidze są przyznawane za obstawianie zakładów bukmacherskich. Jednak kupon musi spełniać pewne warunki, aby naliczone zostały punkty. Do punktacji wliczają się następujące kupony:

  • kupony zagrane w serwisie internetowym lub w aplikacji mobilnej,
  • kupony postawione z sekcji sport (przedmeczowe i na żywo),
  • kupony udostępnione w Super Social,
  • kupony singiel oraz multi,
  • kupony z minimalnym kursem całkowitym 1.20.

Innymi słowy, gracz musi stworzyć kwalifikujący się kupon, a także udostępnić go na swojej tablicy w aplikacji społecznościowej SuperSocial. Na stronie internetowej tej akcji można znaleźć szczegółowe informacje na temat sposobu obliczania punktów. Wpływ na liczbę punktów będą miały takie czynniki, jak: kurs kuponu, liczba zdarzeń na kuponie oraz to, czy kupon okazał się przegrany lub wygrany. Na liczbę punktów nie wpływać będzie natomiast stawka zakładu.

Co można wygrać w ramach SuperLigi?

Nagrody w ramach SuperLigi będą przyznawane w trzech topowych ligach po każdej rundzie trwającej 7 dni. Do wygrania są środki pieniężne przyznawane w formie freebetów. Wysokość nagrody zależy od zajętego miejsca oraz od ligi. Na ten moment nagradzane są trzy pierwsze miejsce. Zwycięzcy mogą liczyć na freebety o wartości: 500 zł (Top 1.Liga), 400 zł (Top 2.Liga) oraz 300 zł (Top 3.Liga). Ponadto, nagrody otrzyma także trzech typerów z najlepszym wynikiem w danej rundzie, niezależnie od ligi. Jeśli rozgrywki w ramach SuperLigi będą cieszyć się dużym zainteresowaniem, niewykluczone, że w przyszłości bukmacher zwiększy pule nagród.

Pełnoprawna liga typerów u bukmachera Superbet

Aplikacja społecznościowa SuperSocial stworzona przez bukmachera Superbet to bardzo ambitny projekt połączenia zakładów bukmacherskich z popularnymi funkcjami społecznościowymi. W ramach tej aplikacji gracze mogą nie tylko dzielić się swoimi typami oraz je komentować, ale również brać udział w rywalizacji, która dodatkowo podkręci emocje. SuperLiga to pełnoprawna liga typerów, w której najskuteczniejsi gracze będą mieli okazję powalczyć o nagrody w formie freebetów. Rozgrywki są podzielone na kilka szczebli rozgrywkowych, a gracze w każdej rundzie tygodniowej będą mogli walczyć o awans, ale również bronić się przed spadkiem.