Z początkiem sierpnia w Superbet wystartuje nowa promocja, w ramach której gracze będą mogli powalczyć o gwarantowany bonus za aktywność. Zasady tej promocji są bardzo proste – wystarczy, że przez 29 dni wykażesz się aktywnością, a weźmiesz udział w podziale puli nagród. To kolejna z promocji dostępnych w ofercie bukmachera Superbet, których celem jest aktywizacja zarejestrowanych graczy. Sprawdźmy, co warto wiedzieć o promocji Superbet Survival.

Superbet Survival

Zasady promocji Superbet Surival

Zasady tej akcji promocyjnej są bardzo proste. Mamy pulę nagród wynoszącą 500,000 zł i zostanie ona po równo podzielona pomiędzy wszystkich uczestników, którzy pomyślnie zakończą wyzwanie. Tym wyzwaniem jest bycie aktywnym przez przynajmniej 29 dni sierpnia w serwisie bukmacherskim Superbet. I to wszystko. Gracze nie muszą zapisywać się do udziału w tej akcji promocyjnej. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy bukmachera Superbet biorą w niej udział.

W ofercie promocyjnej bukmachera Superbet znajdziemy przynajmniej kilka promocji, których głównym celem jest aktywizacja stałych klientów. Akcja promocyjna Superbet Survival na pewno zmotywuje wielu użytkowników do tego, aby regularnie logować się na konto i stawiać zakład, który pozwoli przedłużyć serię aktywnych dni. Głównym atutem jest to, że każdy gracz, który pomyślnie wypełni zadanie postawione przez bukmachera ma zagwarantowany bonus, którego wysokość będzie uzależniona od tego, jak wielu graczom uda się ukończyć wyzwanie.

Kto może wziąć udział w zabawie?

W akcji promocyjnej Superbet Survival mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani gracze. Nie trzeba zapisywać się do tego wydarzenia, wystarczy każdego dnia obstawić promocyjny zakład, aby zaliczony został dzień aktywności. Jedynym warunkiem jest tak naprawdę to, aby wyrazić zgody marketingowe, które są obligatoryjne przy większości promocji dostępnych w serwisie Superbet. Jeśli podczas rejestracji konta nie wyraziłeś takich zgód, a chcesz wziąć udział w promocji Superbet Survival, możesz dokonać zmiany w ustawieniach swojego konta. Jeśli zarejestrujesz konto 1 sierpnia, wciąż masz szansę wypełnić zadanie i wziąć udział w podziale puli nagród.

Jakie zakłady należy grać w trakcie akcji?

No dobrze, czas wyjaśnić, co dokładnie bukmacher rozumie poprzez bycie aktywnym graczem. Takim graczem określony zostanie użytkownik, który w okresie trwania promocji postawi przynajmniej jeden zakład z sekcji zakładów sportowych za kwotę 25 zł. Innymi słowy, aby pomyślnie wykonać zadanie postawione w akcji promocyjnej Superbet Survival, gracz musi przez przynajmniej 29 dni w sierpniu stawiać przynajmniej jeden zakład dziennie o wartości 25 zł.

Jak już mówiliśmy, kupon należy stworzyć z wydarzeń dostępnych w sekcji sportowej. Mogą to być zarówno zakłady przedmeczowe, jak również zakłady na żywo. Może to być kupon singlowy lub multi. Gracze mają zatem dużą swobodę w tworzeniu promocyjnych zakładów. Ważne jest jednak to, aby zakład został postawiony i rozliczony tego samego dnia! Tylko w ten sposób dany dzień zostanie zaliczony do serii aktywności. Jednocześnie, zakładów postawionych z myślą o udziale w akcji promocyjnej nie należy zamykać przed czasem z pomocą funkcji cashout. Do zakładów promocyjnych zaliczone zostaną także te zakłady zawarte ze środków pochodzących z salda bonusowego.

Co można wygrać w promocji Superbet Survival?

Wszyscy gracze, którzy pomyślnie ukończą wyzwanie Superbet Survival wezmą udział w podziale puli nagród. Pula nagród na sierpień to 500,000 zł. Załóżmy, że wyzwanie pomyślnie ukończy 2000 graczy. Wówczas każdy z tych graczy otrzyma 250 zł. A zatem, wysokość nagrody zależeć będzie od tego, ilu graczom uda się pomyślnie zakończyć wyzwanie w ramach promocji Superbet Survival. Nagrody zostaną wypłacone w formie freebetów w przeciągu 30 dni od momentu zakończenia promocji. Aby odebrać swoją nagrodę, należy zalogować się na konto i aktywować bonus w okienku, które pojawi się po zalogowaniu. Gracz ma na to jedynie 3 dni od momentu przyznania bonusu, więc warto logować się codziennie po zakończeniu akcji promocyjnej. Freebety przyznane wszystkim uczestnikom zabawy Superbet Survival są zwolnione z warunku obrotu.

Superbet Survival – wyzwanie dla wytrwałych

Akcja promocyjna Superbet Survival została zaplanowana na sierpień, ale niewykluczone, że kolejne edycje pojawią się w nadchodzących miesiącach. Zwłaszcza, że już teraz promocja cieszy się sporym zainteresowaniem i na pewno wielu klientów bukmachera Superbet postara się dołączyć do grona laureatów, którzy ukończą miesiąc z przynajmniej 29 dniami aktywności. Atutem jest na pewno to, że w przypadku tej akcji promocyjnej nagroda jest gwarantowana – każdy gracz, który pomyślnie ukończy wyzwanie będzie uwzględniony w równym podziale puli nagród. Przypomnijmy, że w sierpniowej edycji Superbet Survival w puli nagród znalazło się 500,000 zł.