Stanowcza decyzja Jarosza i innych sędziów! Nie będą sędziować kolejnych walk Załęckiego!

Takiej afery się chyba nikt nie spodziewał! Po ostatniej walce Denisa Załęckiego znany sędzia podjął decyzję o tym, że nie będzie sędziować jego kolejnych pojedynków. Co ciekawe, nie tylko sędzia Jarosz zdecydował się na taki ruch. W jego ślady poszli też inni sędziowie! O co jednak cała afera? Skąd taka decyzja sędziów? Odpowiadamy!

Denis Załęcki, znany również jako Bad Boy wrócił do klatki podczas sobotniej gali na Clout MMA 2 w Płocku. Przez wielu była to wyczekiwana walka, w której zawodnik stanął naprzeciw Daniela Omielańczuka. Ich walka odbyła się w boksie w małych rękawicach. Jednak w przypadku faulów Denisa Załęckiego walka zmieniała się na MMA.

To jest stanowcza decyzja! Piotr Jarosz w mediach społecznościowych poinformował, że nie zamierza sędziować kolejnych pojedynków Denisa Załęckiego. Znany sędzia taką decyzją podjął po ostatniej walce ”Bad Boya”. Co ciekawe nie tylko sędzia Jarosz zdecydował się na taki ruch.

Początek w wykonaniu Bad Boya był całkiem dobry. Był eksplozywny i często oddawał ciosy. Daniel Omieleńczuk był twardy i nie było po nim widać, by poczynania rywala jakoś go wytrąciły z równowagi. Co więcej, w pewnym momencie Omieleńczuk mocno ruszył do przodu i rzucił przeciwnika na deski. Denis będący w parterze otrzymał jeszcze jedno uderzenie, a później nastąpiła przerwa i Denis Załęcki miał czas na to, by dojść do siebie.

W drugiej rundzie  ewidentnie dało się zauważyć dominację Omielańczuka. Załęcki unikał większych wymian i w pewnym momencie dopuścił się faulów, które powinny skutkować tym, że zmieni się formuła walki. Denis Załęcki nie był zadowolony z tego faktu i nie zamierzał bić się w MMA. Swoim zachowaniem doprowadził do tego, że pojedynek wygrał Omielańczuk przez dyskwalifikację Denisa.

Niby nic wielkiego się nie stało, ale takie zachowanie rozwścieczyło Piotra Jarosza. Sędzia  podjął stanowczą decyzję i o wszystkim poinformował w mediach społecznościowych. Zapewnił, że zarówno on, jak i inni sędziowie nie zamierzają już sędziować następnych pojedynków Denisa Załęckiego za brak szacunku do sportu oraz zasad. Jakie to będzie mieć konsekwencje dla Załęckiego? Zobaczymy!

Czytaj również:  Martin Lewandowski o rosjanach na gali KSW!