Sprawa Michała Materli umorzona po 6 latach!

Kilka lat temu, Michał Materla zniknął na kilka dobrych miesięcy z życia publicznego. Jak okazało się, zawodnik KSW został zatrzymany przez służby, w ramach sprawy, której Michał Materla miał być częścią. Zawodnik po kilku miesiącach odsiadki wyszedł i dalej toczył boje prawne, aby oczyścić swoje nazwisko. Jak okazuje się dziś, wszystkie zarzuty zostały wycofane, natomiast sprawa została umorzona. Skutkiem tego, Michał Materla, który zawalczy na najbliższym KSW, z pewnością podejdzie do walki z jeszcze lepszym nastawieniem!

Przypomnijmy, że zatrzymanie Michała Materli obiegło całą Polskę i nie tylko. Sam moment zatrzymania był niezwykle bulwersujący, ponieważ zawodnik został zatrzymany w swoim mieszkaniu, w sposób bardzo agresywny. W ruch poszły granaty dymne, które zostały wrzucone do mieszkania zawodnika. Samo zatrzymanie było przeprowadzone w sposób agresywny i bardzo stanowczy.

Jeśli chodzi o zarzucane mu czyny, Michał Materla według prokuratury, był podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, dodatkowo o charakterze zbrojnym, która rzekomo miała trudnić się handlem narkotykami. Zawodnik od samego początku stał przy swoim i informował, że nie przyznaje się do winy. Zawodnikowi groziło do 15 lat pozbawienia wolności. Jednak cierpliwość samego zawodnika, a także konsekwencja jego działań sprawiła, że dziś Michał Materla jest człowiekiem, w pełni oczyszczonym z zarzutów.

Poniżej możecie zobaczyć oryginalny wpis zawodnika na profilu Facebook:

Czytaj również:  Saul „Canelo” Alvarez idzie po wygraną w wielkim stylu!