Sławomir Peszko z dużą wpadką na wczorajszej konferencji Clout MMA 2!

Sławomir Peszko dopiero wchodzi do świata freak fightów. Jednak, były piłkarz musi zważać na swoje słowa, które mogą zostać źle odebrane, bądź które wprost mogą generować problemy wizerunkowe dla nowopowstałej federacji. Podczas wczorajszej konferencji, Sławomir Peszko zdecydowanie zagubił się w trakcie rozmowy twierdząc, że Daniel Omielańczuk mógłby spotkać się z Denisem Załęckim na ulicy, aby rozwiązać swój konflikt.

Propozycja która padła z ust Sławomira Peszki nie była w pełni świadoma. Zapewne, były piłkarz myślał, że panowie mogą dojść do porozumienia, bądź nie zrobią sobie większej krzywdy, kiedy spotkają się przed swoim oficjalnym pojedynkiem. Skutkiem tego, zaproponował on podczas konferencji Clout MMA 2, aby Daniel Omielańczuk, spotkał się z Denisem Załęckim, w okolicach Pałacu Kultury.

Propozycją był zaskoczony sam Daniel Omielańczuk, który zapytał wprost jednego z prowadzących o to, czy on chciałby takiego rozwiązania sprawy? Wtedy Sławomir Peszko na chwile wpadł w konsternację, natomiast swoim doświadczeniem, z sytuacji wybrnął Mateusz Kaniowski, który od razu odpowiedział, że federacja z pewnością nie chciałaby takiego rozwiązania i czeka ona na oficjalne zakończenie konfliktu zawodników, w oktagonie.

Poniżej możecie zapoznać się z sytuacją, która miała miejsce wczoraj:

Czytaj również:  Konferencja przed Clout MMA 2 już dziś!