Sławomir Peszko drwi z Marcina Najmana na wizji!

Sławomir Peszko znany jest z tego, że potrafi na wizji „palnąć gafę”. Jednak oprócz tego, niejednokrotnie posługuje się bardzo wyrazistym humorem, co pokazywały wszystkie programy live z jego udziałem, promujące materiały Clout MMA. Nie inaczej było podczas wczorajszego programu, w którym to Sławomir Peszko w bardzo zabawny sposób zażartował sobie z Marcina Najmana. Goście w studiu byli rozśmieszeni tym, co powiedział jeden z medialnych włodarzy Clout MMA!

We wczorajszym programie „Rozgrzewka”, który nawiązuje do gali Clout MMA 2, która odbędzie się już za lekko ponad dwa tygodnie, doszło do spotkania osobistości, związanych z Clout MMA. W programie jako prowadzący zasiedli właśnie wspomniany Sławomir Peszko, a także Mateusz Kaniowski. Ich gośćmi byli: Zbigniew Bartman, Tomasz Hajto oraz Błażej Augustyn

Już na samym początku programu, Sławomir Peszko pokusił się o bardzo mocny żart w kierunku Marcina Najmana. Poszło o to, że Sławomir Peszko, po wymienieniu wszystkich gości i zaznaczeniu faktu, iż są sportowcami, zapytał Marcina Najmana, co ten robi w ich gronie. Na odpowiedź „Cesarza Polskich Freak Fightów” nie musieliśmy czekać długo, ponieważ ten, bardzo szybko złapał za butelkę wody, którą oblał prowadzącego.

Poniżej możecie zobaczyć wspomnianą sytuację:

Czytaj również:  Marcin Najman odpowiada mocno Tomaszowi Adamkowi!