Sheeya – kim jest i jak weszła do świata sztuk walki?

Sheeya

Wraz ze wzrostem popularności freak fightów w Polsce przybyło amatorskich zawodników mieszanych sztuk walki. Jedną z nowych zawodniczek jest Sheeya, młoda celebrytka i influencerka, która zdecydowała się wykorzystać swoją popularność do tego, by wkroczyć do zapewniającego ogromną rozpoznawalność świata mieszanych sztuk walki. Kim jest Sheeya i jak przebiegała jej kariera w amatorskim MMA? Koniecznie sprawdź nasz opis zawodniczki.

Sheeya – życie prywatne i kariera medialna

Sheeya to dokładniej Klaudia Kołodziejczyk, młoda dziewczyna, która urodziła się 15 sierpnia 2001 roku w Łodzi. Prywatnie dziewczyna jest trenerką personalną. Szybko zrozumiała, że największą popularność może jej zapewnić kariera w mediach społecznościowych. Swój pierwszy kanał na popularnej platformie youtube założyła jeszcze w 2012 roku, gdzie zgromadziła ponad 160 tysięcy wiernych obserwujących. W swoich treściach skupia się głównie na kwestiach związanych ze zdrowym stylem życia, jednak nie brakuje również contentu typowo rozrywkowego. Mimo chwilowego przestoju w publikacji treści, możemy zauważyć, że ostatnio youtuberka wróciła do nagrywania nowych filmików, w których występuje razem ze swoim chłopakiem Tomaszem „Gimperem” Działowym.

Prywatnie Klaudia Kołodziejczyk utrzymuje, że jest siostrą Natana Marconia, jednak istnieje szereg wątpliwości na ten temat. Oboje mają inne nazwisko, a w wywiadach Sheeya nie chce wprost przyznać, że twórca faktycznie jest jej bratem. Niemniej, taką narrację utrzymują w sieci, więc rzeczywiście, może w tym być ziarno prawdy.

Jednak poza karierą na youtube Klaudia Kołodziejczyk aktywnie działa w mediach społecznościowych. Bazuje głównie na portalach Instagram, gdzie zgromadziła ponad 270 tysięcy wiernych obserwujących oraz na platformie Tik Tok, gdzie zgromadziła ponad 530 tysięcy wiernych fanów. Dodatkowo Sheeya potwierdza, że prowadzi konto na portalu Onlyfans. Co ciekawe, aktywność na platformie pozwoliła kobiecie zarobić, w ciągu zaledwie 3 miesięcy aż 50 tysięcy złotych.

Czytaj również:  Ewa Brodnicka – całościowy opis zawodniczki

Rosnąca popularność influencerki sprawiła, że dziewczyna otrzymała propozycję udziału w walkach MMA. Sheeya na propozycję przystała i już w tym roku mogliśmy zobaczyć pierwszą walkę z jej udziałem.

Sheeya – debiut w amatorskim MMA

Choć na pełną kartę walk podczas gali FAME MMA 14 wierni kibice formatu musieli jeszcze poczekać, to informacje o starcie Sheey pojawiły się jeszcze w kwietniu 2022 roku. To właśnie wtedy włodarze federacji przedstawili nazwisko nowej zawodniczki, wskazując jej pierwszą przeciwniczkę. Podczas swojej debiutanckiej walki Sheeya miała zawalczyć ze znaną z programu telewizyjnego „Królowe życia” Katarzyną Lirsz, znaną lepiej pod pseudonimem Lala Laluna. Ostatecznie do walki nie doszło z powodu kontuzji, jakiej Sheeya doznała podczas intensywnych treningów do gali.

Jednak kobieta nie zrezygnowała z udziału w amatorskim MMA. Ponownie, włodarze federacji ogłosili jej udział w konferencjach poprzedzających 17 galę FAME MMA. Wówczas jej rywalką została Wiktoria Jaroniewska, która wcześniej zastąpiła Klaudię Kołodziejczyk w pojedynku z Laluną.

Nie ulegało wątpliwości, że to Wiktoria Jaroniewska zdawała się być na wygranej pozycji. Kobieta miała za sobą już udział w walkach w klatce, a dodatkowo była na fali dwóch zwycięstw. Nawet legalni polscy bukmacherzy typowali jako faworytkę spotkania Wiktorię Jaroniewską. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie odmienna i jeżeli ktoś zdecydował się postawić zakład, kierując się wyłącznie sympatią, to mógł zgarnąć naprawdę wysoką nagrodę. Bukmacherzy nie wzięli pod uwagę faktu, że jako trenerka personalna Klaudia Kołodziejczyk jest na stałe związana ze światem sportu i tym samym, może się pochwalić naprawdę dobrą kondycją fizyczną.

Sama walka nie trwała zbyt długo i wyraźnie było widać, że Sheeya rzeczywiście intensywnie trenowała przed swoim pierwszym starciem w klatce. Już w pierwszych sekundach pierwszej rundy Jaroniewska szukała prostej drogi do obalenia Klaudii Kołodziejczyk. Ostatecznie Sheeya skutecznie wybroniła się z ataku i to ona znalazła się na górze w pojedynku w parterze. Po licznych ciosach z góry Jaroniewska zmuszona była odklepać swoją porażkę. W ten sposób, podczas swojej debiutanckiej walki Klaudia Sheeya Kołodziejczyk zaliczyła bardzo udany debiut w walkach w klatce.

Czytaj również:  Patryk Kaczmarczyk – całościowy opis zawodnika

Czy Klaudia Sheeya Kołodziejczyk jeszcze zawalczy?

Choć oficjalnie nie są znane żadne pewne doniesienia, na temat kolejnego udziału Klaudii Kołodziejczyk w kolejnych galach FAME MMA, to możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że po tak udanym debiucie, młoda influencerka z pewnością jeszcze nie raz pokaże nam na co ją stać. Również włodarze federacji na pewno z chęcią zestawią ją do kolejnej walki. Być może udało im się znaleźć nową gwiazdę formatu, która stanie na drodze do walki o pas mistrzowski federacji. Niezależnie od tego, jak potoczą się dalsze losy Sheey w walkach w klatce, z pewnością będziemy na bieżąco informować o wszelkich zmianach.