Shamad Erzanukaev nie jest już zawodnikiem KSW!

Shamad Erzanukaev jest młodym talentem z Rosji, który właśnie zakończył swoją przygodę z federacją KSW. Co ciekawe, Shamad reprezentuje także barwy WCA Fight Team, która jest silnie powiązana pod względem zawodników, właśnie z federacją KSW. Skupmy się jednak na tym, gdzie Shamad Erzanukaev będzie mógł zawalczyć w najbliższym czasie.

O tym, jakie są powody zakończenia współpracy pomiędzy federacją a zawodnikiem, możemy się tylko domyślać. Obie jednak poszły na ugodę w kwestii kontraktu i to jest dziś najbardziej istotne, w całym tym wątku. Od dziś, Shamad Erzanukaev jest wolnym zawodnikiem, który poszukuje nowej federacji. W KSW udało mu się stoczyć dwa pojedynki, które zostały przez niego wygrane.

Dlatego też, wydaje się iż Shamad Erzanukaev kiedy tylko zostanie przedstawiony federacjom na całym świecie, będzie mógł przebierać w ofertach. Samo otoczenie zawodnika informuje, że Shamad Erzanukaev chętnie zawalczyłby dla takich federacji jak Brave CF oraz Ares FC. Są to dość ciekawe kierunki, które z pewnością są opcją rozwoju dla młodego zawodnika z WCA.

Poniżej potwierdzenie słów, przez samego zawodnika MMA:

Czytaj również:  Trener Okniński na temat walki Pudzianowski - Khalidov!