Sędzia Piotr Jarosz hitem Internetu!

Ostatnia gala High League jest medialna nie tylko z powodu kuriozalnej postawy Denisa Załęckiego, w jego pojedynku z Pawłem Tyburskim. Oprócz tego, bardzo dużym viralem okazał się sędzia Piotr Jarosz, który podczas walki Daro Lwa z Ludwiczkiem musiał interweniować w momencie, w którym Daro Lew po gongu kończącym rundę, chciał jeszcze dalej atakować swojego przeciwnika. Jeśli nie wiecie, co sędzia Piotr Jarosz zrobił, gorąco polecamy obejrzeć film, dostępny poniżej!

Jak się okazuje, cała sytuacja stała się wielkim viralem na całym świecie. Na załączonym niżej filmie będzie widać, że sędzia Piotr Jarosz nie chciał dopuścić do bójki między zawodnikami, po zakończeniu rundy. Natomiast sędzia Jarosz okazał się na tyle stanowczy i silny, że powalił Daro Lwa na deski, czym był ewidentnie zaskoczony sam zawodnik High League.

Oczywiście całe wydarzenie było dość kuriozalne, ponieważ Piotr Jarosz z pewnością nie włożył tylu sił, aby zawodnik High League mógł leżeć na macie. Po prostu Daro Lew był na tyle zaskoczony całym zajściem, że kompletnie nie spodziewał się możliwości „ataku” z drugiej strony, przez co mimowolnie zaliczył on matę.

Ponizej możecie zobaczyć całą sytuację:

Czytaj również:  Justin Gaethje zapowiada mocne show podczas gali UFC 286!