Sebastian Fabijański o pieniądzach w FAME!

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański był w ostatnim czasie gościem programu radiowego „WojewódzkiKędzierski”, w którym to freak fighter został zapytany o gaże, jakie funkcjonują w FAME MMA i to, ile on sam zarobił na kontraktach walk. Warto przypomnieć, że Sebastian Fabijański odbył dwie walki w FAME MMA, w których spędził w klatce zaledwie 82 sekundy. Oba swoje pojedynki przegrał bowiem, w bardzo mocny sposób. Sprawdźcie sami!

Sebastian Fabijański jest według samego Filipka (jego byłego rywala), najbardziej przepłaconą osobą, która wystąpiła na galach FAME. Filipek wspominał o tym chociażby podczas konfrontacji z Sebastianem Fabijańskim, podczas programów, z jego udziałem. Dziś wiemy już, ile Sebastian Fabijański mógł zarobić, podczas swoich pojedynków. Warto jednak dodać, że freak fightera czeka jeszcze jedno starcie, w klatce FAME.

Według informacji pochodzących od samego zainteresowanego, każda jego walka kosztuje bądź kosztowała FAME, kwotę między pięćset tysięcy złotych, a milionem złotych. Sam Sebastian Fabijański zaśmiał się, że branża mówi mu, że w klatce zarabia więcej niż Robert Lewandowski. Wychodziłoby bowiem, że kwota za każdą sekundę walki na ten moment, wynosi lekko ponad 12 tysięcy złotych.

Przypominamy jednak, że Sebastian Fabijański, będzie mierzył się jeszcze raz w klatce FAME. Jeśli tym razem aktor dostanie kogoś na swoim poziomie, jego walka powinna potoczyć się zdecydowanie dłużej.

Czytaj również:  Kolosalna kwota za walkę Mariusza Pudzianowskiego na XTB KSW 77!