Sean Strickland publikuje nagranie, na którym mierzył z broni do człowieka!

Sean Strickland to aktualny mistrz wagi średniej organizacji Ultimate Fighting Championship. Zawodnik opublikował w sieci nagranie z kamer, na których widać jak mierzył z broni do człowieka! Co się dokładnie stało?

Sean Strickland znany również Tarzan to posiadacz tytułu mistrzowskiego UFC w wadze do 84 kilogramów. Odebrał go Israelowi Adesanyi, czy zszokował wielu fanów mieszanych sztuk walki. W swoim kolejnym starciu, które będzie pierwszą obroną posiadanego tytułu, Sean Strickland zmierzy się z byłym mistrzem Konfrontacji Sztuk Walki, Dricusem Du Plessisem. Do tego jakże ważnego wydarzenia w karierze zawodowej Tarzana dojdzie na gali UFC 297, którą zaplanowano na 20 stycznia 2024 roku w Toronto.

Tarzan cieszy się sporą popularnością wśród kibiców, ale nie ma co się dziwić, ponieważ dostarcza mocnych wrażeń. Poza tym zawodnik zawsze mówi to, co myśli na dany temat, a szczerość jest niezwykle ceniona we współczesnym świecie. Tym razem otrzymaliśmy od niego dawkę niekonwencjonalnego zachowania, bowiem Sean Strickland pokazał nagranie z kamer, na których widać jak mierzył z broni do innego człowieka!

Uspokajamy jednak, bo to nie on był prowodyrem całego zajścia! Okazuje się, że jakiś bandzior wtargnął na jego posesję! Dokładniej mówiąc, pijany mężczyzna poturbował dziewczynę, po czym próbował uciec. Widział to ochroniarz, który pojechał za nim. Po drodze bandzior miał pewne dodatkowe „atrakcje”, które doprowadziły do tego, że próbował się schować przed domem Stricklanda. Zawodnik myślał na początku, że ten chce ukraść jego samochód. Jednak cała sytuacja się wyjaśniła, a bandzior został aresztowany.

Czytaj również:  Artur Szpilka odpowiada Denisowi Załęckiemu!