Sean O’Malley przyznaje, że Vitor Belfort groził mu!

Nowy mistrz wagi koguciej UFC, Sean O’Malley zmaga się nie tylko z wielkim wzrostem popularności i brawami w mediach społecznościowych. Oprócz braw i uznania za ostatnią walkę, Sean O’Malley zmaga się także z hejtem, z uwagi na swój styl życia i wypowiedzi, które trafiają do mediów. W jednym z niedawnych wywiadów Sean O’Malley przyznał, że może zdradzać swoją żonę, ponieważ to on płaci za wszystkie rzeczy w ich życiu. Słowa te nie spodobały się innemu, byłemu mistrzowi UFC. Vitor Belfort wysyłał mocne wiadomości do aktualnego mistrza kategorii koguciej w UFC. Sprawdźcie sami!

Słowa które wypowiedział na temat swojego związku, bardzo szybko rozeszły się viralem w mediach. Co więcej, Sean O’Malley tymi słowami, przysporzył sobie całkiem sporą liczbę wrogów w mediach społecznościowych. Do grona osób, które nie są zadowolę z wypowiedzi, dołączył Vitor Belfort, który postanowił szybko zareagować na słowa zawodnika UFC i napisał do niego prywatną wiadomość w tej sprawie.

Jak stwierdza w ostatnim wywiadzie sam Sean O’Malley, sytuacja jest bardzo rozwojowa i okazała się wielkim viralem w sieci. Skutkiem tego, napisał do niego sam Vitor Velfort, który napisał wprost, że chce rozprawić się z Amerykaninem.

Czy Sean O’Malley czuje się zagrożony z tego powodu? Wydaje się że nie, ponieważ w luźnym stylu odparł, że jest ze swoją aktualną partnerką od około 8 lat, czego sam nie był w stanie dokładnie sprecyzować. Dodatkowo, w jego opinii wiązanie się z kimś w stu procentach, nie jest sposobem na życie, jaki on preferuje.

Czytaj również:  Mateusz Murański zawalczy dla nowej federacji?