„Scarface” został zatrzymany w Gdańsku!

Kolejna szokująca informacja w świecie freak fightów! Słynny freak fighter „Scarface” został zatrzymany w Gdańsku, po powrocie z Tajlandii. Informację potwierdziło źródło z RMF 24, które jako pierwsze wydało informację na ten temat. Wydaje się więc, że prędko nie zobaczymy tego zawodnika w klatce, choć zapewne plany co do jego osoby federacje miały bardzo duże.

Jak podaje źródło RMF 24, zatrzymanie miało miejsce na terenie jednej z ulic Gdańska. Freak fighter został zatrzymany za oszustwa, których dopuścił się w przeszłości. W związku z tymi czynami, został on już skazany na dwa lata pozbawienia wolności. Zatrzymanie miało na celu jak najszybsze doprowadzenie jego osoby do zakładu karnego, w celu odbywania wyroku.

Problemy znanego freak fightera jednak nie skończą się na tym… Zatrzymanie miało miejsce podczas gdy Scarface prowadził auto. Oznacza to, że freak fighter usłyszy z pewnością jeszcze jeden zarzut, ponieważ miał sądowny zakaz prowadzenia pojazdów.

Jak podaje już sama policja, zatrzymany był bardzo zaskoczony i nie stawiał żadnego oporu. Dodatkowo, zatrzymany został przewieziony już do zakładu karnego, w celu odbycia dwuletniego wyroku pozbawienia wolności.

Czytaj również:  Piotr Pająk poważnie znokautowany w Tajlandii!