Salahdine Parnasse zawalczy z Robertem Ruchałą!

Gala KSW 85, która odbędzie się w Nowym Sączu stała się dziś hitowa. Wszystko przez main event, w którym zawalczy Salahdine Parnasse i Robert Ruchała. Według wielu analityków MMA, jest to świetne zestawienie, które z pewnością da nam wiele emocji. Pozostaje więc odliczać do gali KSW 85, która będzie mieć miejsce już w sierpniu, 2023 roku!

W ostatnim czasie, Robert Ruchała zaliczył bardzo duży progres. Nic więc dziwnego, że to właśnie jemu przypadła walka z Francuzem, który czeka na godnego przeciwnika. Co więcej, pojedynek mistrza z tymczasowym championem zapowiada się niezwykle obficie, ponieważ obaj zawodnicy wydają się być dziś w piku swojej formy. Na szali będzie więc pas kategorii piórkowej, który jest do zgarnięcia tylko przez jednego zawodnika!

Gala KSW 85 póki co była zapowiadana bez większych fajerwerk i zestawień, które mogłyby elektryzować. Niemniej jednak, dziś Nowy Sącz z pewnością zacznie zapełniać się o wiele szybciej, ponieważ walka Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała przyciągnie tłumy kibiców, zarówno do Amfiteatru Parku Strzeleckiego, jak i przed telewizory, w całej Polsce.

Walka pomiędzy aktualnym mistrzem dywizji do 66 kilogramów z posiadaczem tymczasowego pasa mistrzowskiego, którym jest Robert Ruchała to jedna z ciekawszych walk, które czekają nas na najbliższych galach KSW!

Czytaj również:  Salahdine Parnasse sprawdził, czy Jacek Murański mówi po Francusku!