Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała z oficjalnym trailerem przed KSW 85!

KSW 85 zbliża się do nas coraz to większymi krokami. Nie ma wątpliwości co do tego, że najbardziej wyczekiwaną walką tego wieczoru, będzie pojedynek Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała, który w swojej kategorii jest totalnym hitem. Zarówno Salahdine Parnasse, jak i Robert Ruchała mają równe szanse w tym pojedynku i każdy z nich, będzie chciał dać w tej walce wszystko, co posiada w swoim arsenale. Skutkiem tego, jest to bardzo wyczekiwana walka!

Warto pamiętać, że w walce obu zawodników mamy do czynienia ze starciem dwóch mistrzów. Salahdine Parnasse stał się bowiem pełnoprawnym mistrzem w dywizji do 66 kilogramów, z kolei Robert Ruchała sięgnął po tymczasowy pas kategorii piórkowej. Dzięki temu, ta walka jeszcze bardziej nakręca widzów, ponieważ zmierzą się zawodnicy z absolutnego topu, w federacji KSW.

Gala KSW 85 będzie miała miejsce już 19 sierpnia, dzięki czemu zapowiedź która trafiła na platformę YouTube dziś, jest idealną zapowiedzią najlepszej walki, którą zobaczymy tego wieczoru, podczas tej gali.

Zapowiedź znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Poznaliśmy przeciwnika Borysa Mańkowskiego na XTB KSW 78?