Salahdine Parnasse oficjalnie mistrzem kategorii lekkiej!

Stało się to, co było zapowiedziane już w sobotę. Federacja KSW w związku z dwoma nieodbytymi walkami pomiędzy Marianem Ziółkowskim a Saladinem Parnasem, postanowiła mianować tego drugiego, mistrzem kategorii lekkiej w KSW. Tym samym, Francuz dziś został oficjalnie zaprezentowany przez KSW, jako nowy mistrz kategorii lekkiej!

Saladine Parnase może odczuwać co prawda lekki niedosyt w odniesieniu do tego, że nie zawalczył ani razu z Marianem Ziółkowskim. Sam zawodnik, wraz ze swoim sztabem, w zabawny sposób skomentowali sytuację Mariana Ziółkowskiego, o czym informowaliśmy jeszcze dzisiaj, na łamach naszego portalu.

Teraz jednak, kiedy Saladine Parnase stał się oficjalnym mistrzem kategorii lekkiej w KSW, może cieszyć się nobilitacją i być pewny swojego. Od dziś nie przystępuje bowiem do walki o pas, lecz do jego obrony. Co ciekawe, sam Francuz dość szybko będzie wracał do KSW, ponieważ jeśli i on nie podejmie szybko obrony o pas, również może go stracić. Najbliższym zawodnikiem, który będzie przymierzany do Francuza, będzie Robert Ruchała.

Poniżej oficjalne potwierdzenie z profilu KSW:

Czytaj również:  Izu Ugonoh zaczepia Denisa Załęckiego. Będzie walka?